Завітай у новий велосипедний магазин Фанатік Sport!

З нагоди відкриття на всі велосипеди, самокати та ролики знижка 10% до кінця червня.

Деталі у магазині Фанатік Sport (ТЦ Шувар, пр. Червоної Калини, 36)

Рукавиці

32 на сторінці

Товари від 1 до 32 з 93

  1. 1
  2. 2
  3. 3
Новинки
Сортувати у порядку збільшення
32 на сторінці

Товари від 1 до 32 з 93

  1. 1
  2. 2
  3. 3
Новинки
Сортувати у порядку збільшення

Гірськолижні рукавиці – елемент спортивного одягу, який слугує для захисту від холоду, снігу та травмувань при падіннях. Від звичайних рукавиць вони відрізняють наявністю спеціальних захисних вставок біля пальців та зап’ясть.

Види рукавиць

Ця частина гардеробу спортсмена представлена різними моделями, зокрема:

  • Рукавицями з відділеннями для кожного пальця;

Вони гарно підходять для занять активними видами спорту. В таких рукавицях досить зручно керувати лижними палицями та кріпленнями. На манжетах цих гірськолижних рукавиць є спеціальні липучки для фіксації та регулювання по руці спортсмена.

  • Рукавицями з двома відділеннями, одне з яких призначене для великого пальця, а друге – для всіх інших.

Перевагою цієї моделі являється забезпечення кращої теплоізоляції. У них складніше тримати лижні палиці та регулювати кріплення, проте вони чудово підходять для катань по трасам низької складності та прогулянок на свіжому повітрі.

На що варто звернути увагу при виборі рукавиць?

Розмір рукавиці – один з найважливіших параметрів, оскільки від нього залежить те, наскільки комфортно у них буде почуватись спортсмен. Якщо вони будуть меншими, ніж потрібно, то рука буде неприємно стиснута та буде мерзнути, а якщо більшими, то в них неможливо буде надійно утримувати лижні палиці і це мінімізує шанси безпечного катання на лижах.

Не залежно від того, який саме тип рукавиць стане доповненням вашого гардеробу для гірськолижного спорту, варто зважати на довжину манжетів, оскільки чим довшими вони будуть, тим меншою буде імовірність потрапляння в рукави снігу.

Що ми можемо запропонувати?

Кожен, хто прагне купити рукавиці, які відповідали б всім бажаним характеристикам, витрачає багато часу на пошуки ідеального варіанту. Магазин спортивного одягу Фанатік Sport представляє вашій увазі широкий асортимент якісної продукції від Outhorn, Reusch, Spyder, Viking та інших, не менш надійних, виробників.

Маючи бажання отримати детальну інформацію про товари, бренди чи способи оплати і доставки, телефонуйте за вказаними на сайті номерами. Наші менеджери завжди готові проконсультувати вас з будь-якого питання та допомогти обрати рукавиці, що стануть надійним та комфортним захистом від холоду.