Завітай у новий велосипедний магазин Фанатік Sport!

З нагоди відкриття на всі велосипеди, самокати та ролики знижка 10% до кінця червня.

Деталі у магазині Фанатік Sport (ТЦ Шувар, пр. Червоної Калини, 36)

Куртки лижні / Сноубордичні чоловічі

32 на сторінці

Товари від 1 до 32 з 127

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
Новинки
Сортувати у порядку збільшення
32 на сторінці

Товари від 1 до 32 з 127

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
Новинки
Сортувати у порядку збільшення

Куртка – обов’язкова деталь комплектації кожного гірськолижника. Сучасні моделі ідеально поєднують у собі високий рівень технологічності та сучасні дизайнерські тенденції. Проте головними критеріями для курток будь-якого типу є зручність та легкість, завдяки чому спортсмен буде почуватись комфортно не залежно від того де він знаходиться – на спуску, на підйомнику чи на прогулянці.

Матеріали гірськолижних курток

Гірськолижні куртки мають три шари:

 • Підкладку;
 • Утеплювач;
 • Захисний шар.

Підкладка куртки повинна виготовлятись з матеріалів, які дозволяли б тілу «дихати» та не викликали б відчуття дискомфорту під час занять активною діяльністю.

Утеплювач являється однією з важливих деталей куртки, адже від рівня його якості залежить те, наскільки спортсмену в ній буде тепло та наскільки довго вона прослужить. Цей шар може бути виготовлений з синтепону, пуху або наближених до нього комбінацій волокон.

Основною характеристикою зовнішнього, захисного, шару є водонепроникність. Мембранні тканини, які використовуються сучасними виробниками для пошиття лижних курток, відповідають всім необхідним вимогам для забезпечення гарантованого захисту від вологи.

Якими характеристиками повинна володіти гірськолижна куртка?

Всім гірськолижним курткам, не залежно від їхнього типу, повинна бути властива непродувність, оскільки зайняття зимовими видами спорту часто здійснюються в умовах сильного холоду та пронизливих вітрів. Особлива увага при виготовленні верхнього одягу для гірськолижного спорту приділяється виконанню якісних швів для забезпечення надійності та довговічності виробу. Для зменшення імовірності пошкодитись та зіпсувати при цьому одяг на ліктях та плечах інколи розміщують спеціальні накладки.

Що ми можемо запропонувати?

В каталозі товарів інтернет-магазину ФанатікSport підходящий для себе варіант зможе підібрати покупець з будь-якими вподобаннями та вимогами. Ми представляємо Вашій увазі широкий асортимент гірськолижних курток від таких авторитетних виробників як 4F, Killtec, Montane, Outhorn, Phenix, Rehall, Spyder, Volkl та низки інших. Їхня продукція володіє високими характеристиками та здатна забезпечити своїм майбутнім власникам необхідний захист від несприятливих погодних умов та максимальний комфорт.

Перевагою рішення купити куртку саме у нас є те, що ми забезпечуємо її доставку у будь-який куточок України завдяки послугам перевізника Нова Пошта. Додаткову інформацію ви можете отримати, зателефонувавши нашим менеджерам за номерами, вказаними на сайті.