Завітай у новий велосипедний магазин Фанатік Sport!

З нагоди відкриття на всі велосипеди, самокати та ролики знижка 10% до кінця червня.

Деталі у магазині Фанатік Sport (ТЦ Шувар, пр. Червоної Калини, 36)

Рюкзаки для походів в гори

32 на сторінці

Товари від 1 до 32 з 58

 1. 1
 2. 2
Новинки
Сортувати у порядку збільшення
32 на сторінці

Товари від 1 до 32 з 58

 1. 1
 2. 2
Новинки
Сортувати у порядку збільшення

Підготовка до походу в гори потребує відповідального ставлення до вибору всіх елементів комплектації, зокрема рюкзака для походів. Цей предмет поєднує у собі дві основні та дуже важливі характеристики – функціональність та комфорт. Рюкзак здатен вмістити у собі всі необхідні для походу речі, рівно розподіливши їхню вагу, звільнити при цьому руки й дозволити без перешкод робити фотографії красивих краєвидів, користуватись навігатором або ж прокладати шлях на карті.

Різновиди рюкзаків для походів

За своєю конструкцією ці моделі поділяють на два основних види

1) М’які рюкзаки.

Їхня особливість – наявність м’якої спинки. До переваг можна віднести компактність, оскільки у згорнутому вигляді такий рюкзак займатиме мінімум місця, легкість та доступну ціну. З недоліків – відсутність чіткої форми, через що правильне пакування такого рюкзака потребує відповідних вмінь, обмеження у регулюванні між поясом та плечами, що викликає дискомфорт при перенесенні великої ваги, а також невелике різноманіття моделей.

Похідні рюкзаки такого типу підходять або для професійних та досвідчених мандрівників, або ж для подорожей на короткі дистанції з мінімальною кількістю речей.

2) Каркасні рюкзаки.

Ці рюкзаки – жорсткі, оскільки в своїй основі мають певну каркасну систему. У моделях для невеликого навантаження вона може бути виготовлений з пластику, тоді у рюкзаках для великої ваги каркас являє собою дуги з легкосплавних металів. Такі моделі доступно регулювати відповідно до обсягу та важкості речей, які планується вмістити. Не залежно від ваги рюкзака, його можна носити в продовж тривалого часу без жодного дискомфорту. Порівняно з м’якими рюкзаками, дану модель неможливо буде скрутити до мінімальних розмірів, її вартість варіюється між середньою і високою категоріями, а важить вона від 2 до 4, 5 кг.

Каркасні рюкзаки – це ідеальний вибір для туристів – початківців. Спорядивши себе такою річчю мандрувати як в гори, так і в інші країни можна буде з особливим комфортом.

Де купити рюкзаки для походів

Якщо ви шукаєте дійсно якісну річ, яка не підведе вас під час тривалої мандрівки та зможе стати надійним помічником у транспортуванні найнеобхідніших речей – тоді ознайомтесь з асортиментом рюкзаків від магазину Фанатік Sport. Ми пропонуємо вашій увазі продукцію від таких брендів як:

 • 4F;
 • Deuter;
 • Osprey;
 • Outhorn;
 • Pinguin;
 • Terra Incognita;
 • Travel Extreme;
 • Trimm та ін.

На сайті ви можете оглянути різні моделі рюкзаків та обрати бажаний для себе за розміром, типом, призначенням або матеріалом варіант.

Більше інформації доступно дізнатись за номерами, вказаними на сайті. Бажаємо вам вдалих покупок та приємних подорожей!