Завітай у новий велосипедний магазин Фанатік Sport!

З нагоди відкриття на всі велосипеди, самокати та ролики знижка 10% до кінця червня.

Деталі у магазині Фанатік Sport (ТЦ Шувар, пр. Червоної Калини, 36)

Велорюкзаки

32 на сторінці

5 шт.

Новинки
Сортувати у порядку збільшення
32 на сторінці

5 шт.

Новинки
Сортувати у порядку збільшення

Як вибрати і купити велорюкзак?

Рюкзаки користуються великою популярністю серед велосипедистів завдяки своїй зручності і компактності. Вони є чудовою альтернативою сумкам як під час поїздок по місту, так і подорожей на тривалі дистанції, оскільки кріпляться на спину і не заважають під час їзди.

Більшість велосипедних рюкзаків виготовляються з таких матеріалів, як кордура, нейлон і авізент. Найбільш міцним, але в той же час найважчим і найдорожчим є кордура. Нейлон - більш легкий і не менш міцний. Перевагою авізенту є його легкість і здатність пропускати повітря і не вбирати вологу.

Критерії вибору велорюкзака

Рюкзак не залежно від його розміру, форми і місткості повинен бути зручним. Ця характеристика забезпечується завдяки цілому ряду умов:

  1. Надійна фіксація. Перед покупкою нового рюкзака слід переконатися в продуманості системі лямок і в тому, що вам вдасться підлаштувати її максимально зручно під себе. В іншому випадку рюкзак буде соватися по спині і приносити дискомфорт під час їзди. Велосипедні моделі рюкзаків передбачають подвійне кріплення, одне з яких призначене для підтримування верхньої частини рюкзака, друге - для додаткової фіксації. Найкраще вибирати рюкзаки з широкими товстими лямками, завдяки яким навантаження буде розподілятися рівномірно.
  2. Міцна конструкція. Особливість дійсно надійного велосипедного рюкзака в його каркасі, для виготовлення якого використовують металевий гнутий прут. Завдяки йому рюкзак не тільки зберігає свою форму, але і сприяє комфортному управлінню вантажем.
  3. Вентиляція. Цей нюанс особливо важливий під час активної їзди на велосипеді. Для забезпечення гарного провітрювання велорюкзак не повинен щільно прилягати до спини, неодмінно має залишатися простір між спиною і спинкою сумки.

Наша пропозиція

У магазині спортивного спорядження Фанатик Sport представлено широкий вибір велорюкзаків за приємними цінами. Протягом багатьох років ми є одними з кращих в Україні постачальників велосипедних аксесуарів. Тому якщо ви бажаєте придбати якісний і практичний рюкзак без шкоди для свого бюджету - ми неодмінно знайдемо що запропонувати.