Завітай у новий велосипедний магазин Фанатік Sport!

З нагоди відкриття на всі велосипеди, самокати та ролики знижка 10% до кінця червня.

Деталі у магазині Фанатік Sport (ТЦ Шувар, пр. Червоної Калини, 36)

Велошорти/Велоштани

32 на сторінці

6 шт.

Новинки
Сортувати у порядку збільшення
32 на сторінці

6 шт.

Новинки
Сортувати у порядку збільшення

Які велоштани купити краще всього?

Відчуття комфорту і надійності під час їзди на велосипеді багато в чому залежить не тільки від сідла, але і від одягу спортсмена. Якщо для їзди на короткі дистанції підійде звичайна спортивна форма, то для тривалого катання на велосипеді слід підібрати спеціальний велоодяг.

Конструкція велоштанів і велошорт передбачає:

  • плавний інтерфейс замість шва по центру;
  • щільне прилягання до тіла;
  • зниження тертя під час їзди;
  • контроль вологи завдяки спеціальним тканинам.

Якими перевагами володіють велоштани?

Цей елемент спортивного екіпірування велосипедиста складається з декількох частин, кожна з яких призначена для забезпечення максимального комфорту під час активних рухів. Велоштани - практичні і довговічні, для їх створення використовують спеціальні матеріали, що не викликають дискомфорту в спеку, дощ, при сильному вітрі і будь-яких інших погодних умовах.

Цей тип одягу необхідний не тільки для зручної, але і безпечної їзди на велосипеді. Завдяки тому, що велоштани щільно облягають тіло, можна не побоюватися, що одяг зачепиться за гілки дерев, кущів та інші об'єкти біля дороги. Деякі моделі мають світловідбиваючі елементи. Вони зроблять велосипедиста більш помітним в темний період доби і підвищать рівень його безпеки під час їзди по місту.

У чому особливість велошортів?

Для того, щоб зробити їзду м'якше і позбавити себе неприємних відчуттів в зоні між ніг під час їзди вибирають і велошорти. Цей тип спортивного одягу найкраще підходить для катання в теплу пору року. Завдяки матеріалам, з яких шиють велошорти, волога не накопичується і не викликає дискомфорту.

Велошорти бувають різні:

  • чоловічі та жіночі;
  • з памперсом або гелевими накладками;
  • з лямками або без;
  • з захистом або без нього та інші моделі.

Особливих відмінностей між жіночими і чоловічими моделями немає. Головна їхня особливість - в талії. Велосипедний одяг для жінок виготовляється більш приталеним, ніж для чоловіків, і з укороченими штанинами. Велошорти для чоловічої статі шиють таким чином, щоб квадріцепс був повністю закритий тканиною.

Насправді, вибір велошортів - справа суто індивідуальна, тому такі нюанси, як довжина штанин, наявність лямок або гелевої накладки слід підбирати з урахуванням особистих переваг і анатомічних особливостей.

Де купити велоштани в Україні?

Одним з кращих місць для покупки велоекіпіровки є онлайн-магазин спортивного спорядження Фанатик Sport. На нашому сайті представлено безліч моделей необхідного одягу для заняття велоспортом від кращих світових брендів.

Впродовж багатьох років ми співпрацюємо з 4F – спортивною торговою маркою, яка асоціюється у багатьох з високою якістю і надійністю. Саме ці характеристики є пріоритетними для товарів, що знаходяться в нашому каталозі. Тому якщо ви хочете придбати велошорти або велоштани, в яких вам було б приємно і зручно займатися улюбленим видом спорту, нам є що вам запропонувати!