Завітай у новий велосипедний магазин Фанатік Sport!

З нагоди відкриття на всі велосипеди, самокати та ролики знижка 10% до кінця червня.

Деталі у магазині Фанатік Sport (ТЦ Шувар, пр. Червоної Калини, 36)

Палки трекінгові, скітур

32 на сторінці

15 шт.

Новинки
Сортувати у порядку збільшення
32 на сторінці

15 шт.

Новинки
Сортувати у порядку збільшення

Купити трекінгові палки у нас – забезпечити себе надійним елементом спортивного екіпірування

Палка – невід'ємний атрибут кожного мандрівника. А починаючи з другої половини 18 століття – періодом поширення альпінізму в Європі – цей предмет став одним з елементів екіпіровки кожного, хто прагнув подолати довгий шлях в горах.

Досягти вершини гори – завдання не з простих. Утриматися на нерівних ділянках дороги, впораєтися з крутими спусками і підйомами перший час допомагали альпенштоки – довгі палиці з металом на нижньому кінці. На зміну їм з'явилися лижні палиці різного розміру і довжини. Але крім своєї користі під час підйомів і спусків, вони приносили дискомфорт при транспортуванні.

Проривом і справжньою сенсацією стало виробництво в 1974 році першої палиці телескопічної конструкції, конструкція якої являла собою кілька різних за діаметром сегментів, які можна було скласти один в одного. Для її закріплення в потрібному положенні використовувалися спеціальні кріплення.

Це нововведення дало старт новій ері і новому сегменту ринку, який надавав охочим подорожувати з комфортом компактні і стильні палиці, які при необхідності можна було скласти і переносити в своєму рюкзаку.

Виготовлення трекінгових палиць стало розширюватися до кінця ХХ століття. А сьогодні без цього елемента спорядження не поїде в путь ні один досвідчений і завбачливий мандрівник або спортсмен.

Різновиди трекінгових палиць

Популярним на сьогоднішній день є виготовлення палиць телескопічної конструкції, яка складається з двох, трьох або чотирьох різних за своїм діаметром сегментів. Найбільшим є верхня частина, найтоншою – нижня. Зважаючи на це, палицю можна скласти, поміщаючи менші коліна в великі, і зафіксувати в потрібному для себе положенні за допомогою спеціального механізму. Регулювати трекінгову палицю можна в діапазоні від 60 до 140 см. Виготовляють також моделі палиць, які фіксуються тільки в двох положеннях «складений/розкладений » і кріпляться за допомогою бічних кнопок.

Ще один тип трекінгових палиць – складні трекінгові палки. Їх особливість в тому, що частини конструкції не засовували один в одного, а розкладаються. Зібрана палиця фіксується за допомогою натягнутого шнура, що знаходиться в середині конструкції. Спорядження такого типу не рекомендуються для важкого трекінгу, але для легких прогулянок вони будуть в самий раз. У порівнянні з телескопічними палицями, ці моделі важать набагато менше і в складеному вигляді займають набагато менше місця.

Особливості конструкції трекінгових палиць

Один з головних чинників, що забезпечують комфорт під час користування трекінгові палки - наявність « правильної » рукоятки. Для виготовлення рукоятки використовують різні матеріали: пластик, каучук, дерево, неопрен, пробки і інше. Поверхня рукоятки трекінгової палиці повинна забезпечувати комфорт і виключати можливість вислизання з руки.

Не менш важливою є і форма рукоятки. Варіацій форм і розмірів на сьогоднішній день існує безліч, але найбільш безпечним є його велике і округле закінчення. Існують також моделі рукояток, розташованих під кутом до палиці. В цьому випадку кисть буде менше навантажуватись.

Що ми можемо запропонувати

Інтернет-магазин спортивних товарів Фанатик Sport – один з кращих в Україні постачальників якісного і надійного спорядження для заняття активною діяльністю. На нашому сайті представлено широкий асортимент товарів від кращих світових виробників, в числі яких:

  • Komperdell;
  • Viking і інші.

Інтерфейс сайту досить простий і зручний, тому кожен бажаючий зможе поповнити свій арсенал зимового спортивного спорядження, ознайомитися з представленими нами трекінговими палками та придбати найбільш підходящий для себе варіант.