Велозамки

32 на сторінці

17 шт.

Новинки
Сортувати у порядку збільшення
32 на сторінці

17 шт.

Новинки
Сортувати у порядку збільшення

Який купити велозамок для надійного захисту свого двоколісного транспорту?

Жоден власник велосипеда не може бути повністю застрахованим від можливості стати жертвою грабіжників. Щоб запобігти подібним неприємностям існують спеціальні велозамки, за допомогою яких можна заблокувати транспорт в певному місці і вберегти його від викрадачів. Протиугінний трос являє собою поєднання туго переплетених тонких металевих волокон в спеціальній гумовій оболонці.

Вибір велозамків в основному залежить від особливостей велосипеда, а також фінансових можливостей і особистих уподобань покупця. Головним критерієм є якість, адже чим надійнішим буде замок, тим меншою вірогідність, що ваш двоколісний транспорт потрапить в руки злодія.

Види велозамків

На сьогоднішній день виробники додаткового спорядження для велосипедів особливу увагу надають саме велозамкам. Завдяки цьому в продажі представлено різні види такого типу аксесуарів, в числі яких:

  • протиугінні троси;
  • ланцюгові велозамки;
  • U-образні;
  • пластинні;
  • блокуючі;
  • з сигналізацією.

Протиугінний трос є одним з найбільш популярних варіантів. Такі блокувачі бувають різних діаметрів і різної довжини. Одні моделі фіксуються ключем, інші - за допомогою кодового замка.

Ланцюговий велозамок вирізняється особливою надійністю і міцністю. На відміну від троса, «перекусити» його буде непросто, оскільки кільця ланцюга міцно з'єднані один з одним. Такий велозамок обертається в тканину для того, щоб не пошкодити раму велосипеда, а також для більш привабливого зовнішнього вигляду.

Наша пропозиція

Магазин спортивних товарів Фанатик Sport - одне з кращих місць в Україні для того, щоб купити велозамок. Ми пропонуємо своїм покупцям можливість стати власником якісних товарів за недорогою ціною.