Завітай у новий велосипедний магазин Фанатік Sport!

З нагоди відкриття на всі велосипеди, самокати та ролики знижка 10% до кінця червня.

Деталі у магазині Фанатік Sport (ТЦ Шувар, пр. Червоної Калини, 36)

Черевики

32 на сторінці

25 шт.

Новинки
Сортувати у порядку збільшення
32 на сторінці

25 шт.

Новинки
Сортувати у порядку збільшення

Заняття спортом, а зокрема альпінізмом та гірськолижним спортом, потребує особливо надійного та зручного взуття. Спортсмен повинен почувати впевненість у кожному своєму кроці, тому вибір черевиківявляється чи не найважливішою справою при підборі гірськолижного спорядження чи гардеробу для туристичного походу.

Різновиди черевиків

Залежно від матеріалів, з якого виготовлені, та особливостей конструкції взуття класифікують на такі типи:

  • Трекінгові кросівки;

Такі черевики низькі, міцні, з надійною підошвою. Вони підходять для невеликих навантажень при короткотривалих прогулянках у гірській місцевості.

  • Для середнього та легкого трекінгу;

Цей тип може представляти високі або середні моделі, що щільно прилягають до ноги. Таке взуття обирають для довгих маршрутів середньої складності.

  • Для важкого трекінгу;

До цього виду належить високе, надійне взуття з підошвою, що практично не гнеться. Ці черевики – ідеальний вибір для гірських маршрутів та кількаденних походів.

  • Альпіністське взуття;

Моделі даного типу володіють всіма необхідними характерстиками для підйомів в гори різної складності. Виготовляються переважно з натуральних матеріалів.

Наша пропозиція

В каталозі інтернет-магазину Фанатік Sport представлено широкий асортимент туристичних та трекінгових черевиків, які змогли б вдало доповнити ваш гардероб та забезпечити комфортом під час занять спортивною активністю або довготривалих походів в гори.

Ми пропонуємо продукцію від таких брендів як:

  • Meindl;
  • Olang;
  • Salomon та ін.

Торгові марки, з якими ми співпрацюємо, - гарант якості та надійності. Їхні товари користуються попитом у покупців по всьому світу, що може свідчити лише про те, що вони відповідають всім позитивним характеристикам та бажаним вимогам.

Кожен покупець може купити черевики на сайті Фанатік Sport, оформивши замовлення самостійно або скориставшись опцією «швидке замовлення».

Оскільки вибір взуття – справа серйозна та відповідальна, то ви у будь-який момент можете зателефонувати нашим менеджерам за номерами, вказаними на сайті, почути відповідь на всі поставлені питання та отримати детальну інформацію про бренди, способи оплати та доставки своєї покупки.