Завітай у новий велосипедний магазин Фанатік Sport!

З нагоди відкриття на всі велосипеди, самокати та ролики знижка 10% до кінця червня.

Деталі у магазині Фанатік Sport (ТЦ Шувар, пр. Червоної Калини, 36)

Дошки

32 на сторінці

6 шт.

Новинки
Сортувати у порядку збільшення
32 на сторінці

6 шт.

Новинки
Сортувати у порядку збільшення

Купити дошку для скейта в Україні

Перш, ніж йти в магазин по нову дошку, слід чітко визначитись зі стилем свого катання, оскільки від цього значною мірою залежить навіть найменша комплектуюча деталь майбутнього скейтборда.

В загальному дошки поділяються на:

- шортборди;

- круїзери;

- та лонгборди.

Шортборди – це дошки, довжина яких становить 70-85 см. Вони чудово підходять для їзди в парку, по дорогах вулиці чи на міні-рампі. Моделі цього типу на сучасному ринку представлені в дуже широкому асортименті й включають у себе продукцію як відомих європейських, так і вітчизняних брендів.

Круїзери є ширшими за шортборди, а також більш швидкими та придатними для виконання складних маневрів.

Лонгборди – це найбільш широкий та довгий варіант дошок для катання. Вони чудово підходять для крутих спусків, а також швидкісної їзди по місту. Більшість моделей лонгбордів мають симетричну форму, занижений центр тяжесті та вирізи для коліс великого діаметру.

З чого складається скетборд

Основа дошки, дека, складається з 7-9 склеєних між собою за допомогою смоли та міцно спресованих шарів шпону. У якості матеріалу частіше всього використовують канадський клен, що славиться своєю міцністю, довговічністю, а також надзвичайною легкістю. Деякі виробники для виготовлення скейтів обирають скловолокно, алюміній або карбон, що робить дошку легшою, проте більш стабільною та міцною.

Критерії вибору скейта  

Одна з найбільш важливих характеристик – це ширина деки. Її габарити вимірюються в дюймах і варіюються між 7,5 до 9.0. Визначити правильний розмір дошки можна, враховуючи власний зріст та розмір ноги, а також особливість місцевості, де буде використовуватись скейтборд.

Деки розміром 7.75 – 8.25 дюймів краще всього підходять їзди в парках та по вулицях. Ті, кому до вподоби катання у скетпарках та на міні-рампах обирають дошки, ширина яких становить 8.25 – 8.5 дюймів. А більші за габаритами моделі краще всього підходять для круїзингу. Від розміру дошки залежатиме й колісна база, тобто відстань між внутрішніми отворами для кріплення коліс. Цей нюанс також може впливати на зручність використання дошки.

Варто також згадати й про конкейв – т.зв. прогин дошки. Чим він глибший, тим простіше буде маневрувати. Скейтборди з пласким конкейвом краще всього підійде для міні-рамп.

Де купити дошку для скейтборда в Україні

Дитячі або дорослі, більші або менші, з принтом чи без – в онлайн-магазині спортивного спорядження ФанатікSport ви знайдете скейт на будь-який смак! Вашій увазі ми пропонуємо широкий асортимент товарів від кращих світових виробників, тож якість та довговічність гарантовані.