Завітай у новий велосипедний магазин Фанатік Sport!

З нагоди відкриття на всі велосипеди, самокати та ролики знижка 10% до кінця червня.

Деталі у магазині Фанатік Sport (ТЦ Шувар, пр. Червоної Калини, 36)

Лонгборди

32 на сторінці

2 шт.

Новинки
Сортувати у порядку збільшення
32 на сторінці

2 шт.

Новинки
Сортувати у порядку збільшення

Купити лонгборд в Україні

Їзда на лонгборді – це не просто вид дозвілля, а окрема культура, що стала популярною з 50-х років минулого століття у Каліфорнії. На сьогоднішній день існує безліч моделей дошок для катання, кожна з яких має свої особливості самої деки, підвісок, коліс, а також підходить під виконання тих чи інших трюків й відповідає індивідуальному стилю їзди. Для того, щоб правильно обрати лонгборд, слід враховувати безліч нюансів.

Якими бувають лонгборди: їхні види та специфіка

  1. Карвінг.

Це перший крок будь-якого любителя їзди на скейті. За своїм стилем карвінг подібний до серфінга та сноубординга, адже поєднує у собі плавність під час спуску з гори та контрольований рух на крутих поворотах. Особливість лонгбордів для карвінгу у тому, що їхня хвостова й носова частини виглядають однаково. Через це їх називають directional – направленими.

  1. Круїзинг.

Цей стиль катання на скейті вважається найбільш універсальним. Його основна особливість полягає не у швидкості їзди, а у техніці та майстерності виконання різноманітних трюків. Лонгборди для круїзингу чудово підходять для їзди на довгі дистанції по місту. Плавність й комфорт пересування забезпечується надійними м’якими колесами 78 А – 87 А – невід’ємною частиною всіх сучасних моделей.

Велика кількість лонгбордів - це «рибки» (із загнутою хвостовою частиною). Така форма дозволяє виконувати трюки середньої і високої складності. Класичні лонгборди такого типу чудово підходять для катання на велодоріжках, у скейт-парках чи по вулицях. Якщо ж планується пересування по місту, то краще надати перевагу дошкам з широкими колесами.

  1. Даунхілл.

Специфіка їзди в такому стилі полягає у тому, що від старту райдер починає стрімко розганятись і, зайнявши відповідну зручну позицію, знижує швидкість лише коли потрібно увійти в поворот або об’їхати перешкоду. Саме тому жорсткі даунхілл дошки з чітким конкейвом – це вибір досвідчених, здатних не втрачати впевненість під час швидкого пересування на дошці.   

  1. Фрірайд.

Ті, кому подобається швидке й «агресивне» катання, обирають фрірайд дошки. Цей спосіб їзди на лонгборді – це швидкість у поєднанні з високофункціональними трюками. Існує безліч моделей дек, призначених суто для фрірайду, однак всі вони відповідають основним критеріям, а саме широка, симетрична дошка й колеса, жорсткість яких становить 80-86 А, а діаметр 65-72 мм.

  1. Фрістайл.

Імпровізація у компанії з технічністю – от чим є фрістайл. Відточувати слайдинг, трюки, денсінг й катання в зворотній стійці на лонгборді для фрістайлу буде комфортно як досвідченому райдеру, так і новачку.

  1. Денсінг.

В основі цього стилю катання не лише трюки й розвороти, а й елементи танцю і пересування по самій дошці лонгборду шляхом кроссстепінга. Для денсінга достатньо буде дошки з кіктейлами і колесами жорсткістю 78 А – 84 А й діаметром 70 – 75 мм.

Види підвісок для скейтборда

Є два типи підвісок:

  1. Традиційні.
  2. Реверсивні.

Особливість традиційних підвісок у тому, що центральний гвинт направлений всередину. У реверсивних він, навпаки, направлений назовні. Для налаштування й фіксації підвіски використовуються спеціальні втулки з гуми, які називаються bushings.

Відмінність між лонгбордами та скейтбордами

Дуже часто ці два види помилково плутають між собою. Однак, між ними є декілька виразних відмінностей, а саме:

- довжина дошки (у лонгбордів вона довша й габаритніша, тоді як у скейтів – коротша й більш міцна);

- розмір коліс (у лонгбордів вони широкі та м’які, у скейтів – навпаки);

- маневреність (на скейті можна виконувати трюки на перилах, лонгборд обирають для технічної їзди на довгі дистанції по пологих ділянках).

Де купити лонгборд в Україні за доступною ціною

У магазині ФанатікSport представлено великий асортимент спортивного спорядження. Тут ви зможете ознайомитись з моделями дошок для катання, захисними аксесуарами, а також іншими речами, необхідними для заняття іншими видами спорту.  

Зручний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс сайту дозволить кожному користувачу, незалежно від його вмінь користування гаджетом, оглянути опис товару й детальніше вивчити його характеристики, а також оформити замовлення в онлайн-режимі.

Зі свого боку ми пропонуємо приємні ціни, швидку доставку по території України, а також кваліфіковану сервісну підтримку. За наявності будь-яких питань сміливо звертайтесь за телефонами нашої гарячої лінії. Консультанти ФанатікSport завжди радо допоможуть з будь-якими труднощами й дадуть корисну пораду, аби покупка принесла користувачу лише радість та користь.