Завітай у новий велосипедний магазин Фанатік Sport!

З нагоди відкриття на всі велосипеди, самокати та ролики знижка 10% до кінця червня.

Деталі у магазині Фанатік Sport (ТЦ Шувар, пр. Червоної Калини, 36)

Снігоступи, щупи, лопати

Упс!

Товарів не знайдено.

 

Снігоступинг – один з найбільш незвичних видів зимового спорту, який полягає у пересуванні по снігу в спеціальному спорядженні, схожому за виглядом на лижі, - снігоступах. Причиною того, що з кожним роком число прихильників цього заняття значно збільшується, є те, що такий активний відпочинок приносить не тільки незабутні враження, а й покращує загальний фізичний стан спортсмена, а також допомагає йому підтримувати стан свого здоров’я. До того ж, снігоступинг вважається більш безпечним видом зимового відпочинку порівняно зі сноубордингом або катанням на лижах.

Снігоступи використовуються також при заняттях гірським туризмом, альпінізмом, для змагань по швидкісному бігу, для фрірайду, а також як при багатоденних походах, так і при звичайних прогулянках. Завдяки цьому спорядженню спортсмен зможе подолати необхідну відстань по будь-якій поверхні.

Існує два види снігоступів:

  • Гірські;
  • Мисливські.

Перший варіант обирають для ходьби по снігових заметах, оскільки вони мають спеціальні шипи, завдяки яким рух стає набагато зручнішим, а от другий варіант вдало підходить для звичайної ходьби по рівній території.

Щуп використовується для здійснення пошуково-рятувальних робіт. Сформований з кількох секцій та виготовлений з надійного матеріалу, цей елемент спорядження є необхідною річчю для зимових походів. Для того, щоб переглянути наш каталог, оформити замовлення та купити щуп в магазині спортивного спорядження Фанатік Sport вам знадобиться всього кілька хвилин.

Разом з ним рекомендовано завжди мати напоготові і лопату. З такою комплектацією спортсмен матиме шанс врятувати себе або допомогти іншому навіть у дуже складних ситуаціях. На сайті нашого магазину ви зможете також купити лопату та доповнити асортимент необхідного спорядження для занять активним відпочинком.

Якість, надійність та оперативність – головні характеристики нашого магазину. Тож здійснюючи покупку у нас ви можете бути переконані в тому, що у короткий час отримаєте товар, який відповідатиме всім вашим вимогам.

На сайті інтернет-магазину Фанатік Sport кожен відвідувач зможе купити лопати, щуп, снігоступ, витративши на це мінімум свого часу та коштів. Доставка замовлення здійснюється перевізником Нова Пошта. Якщо сума замовлення клієнта буде становити більше 1500 грн., то його транспортування здійснюватиметься за наш рахунок.