Термобілизна для чоловіків

30 на сторінці

Товари від 1 до 30 з 34

  1. 1
  2. 2
Назва
Сортувати у порядку зменшення
30 на сторінці

Товари від 1 до 30 з 34

  1. 1
  2. 2
Назва
Сортувати у порядку зменшення

Підбір кожного з елементів комплектації спортсмена потребує особливої уваги. Не виключенням є і термобілизна. Цей одяг користується великою популярністю завдяки своїй функціональності. Його обирають не лише для спортивної активності в холодну пору року, а й для занять туризмом та носіння у будні дні.

Види термобілизни для чоловіків

Цей одяг розрізняється відповідно до особливостей матеріалу, з якого він виготовлений. Одні з найбільш популярних варіантів - синтетична та шерстяна термобілизна.

Синтетичний одяг виготовляється з поліестеру та поліестеру у комбінації з еластаном, спандексом чи нейлоном. Така термобілизна приємна на дотик, легка та компактна, не потребує ретельного догляду або особливого способу прання та є довговічною. Основна її перевага – швидке та гарне виведення вологи.

До синтетичної термобілизни для чоловіків належить компресійна термобілизна. Вона виготовляється з спеціальних еластичних тканин, що щільно прилягають до тіла та підтримують м’язи спортсмена.

Свої переваги має і шерстяна термобілизна. Такий одяг приємний на дотик, легкий, зручний та гарно зігріваючий. Виготовлюється з натуральних волокон, тому буде надійно слугувати впродовж тривалого часу.

Комбінована термобілизна – варіант одягу, що поєднує у собі основні переваги і синтетичної, і шерстяної білизни, через що одночасно гарно зберігає тепло та відводить вологу. Для її виготовлення використовують комбінацію різних матеріалів.

Переваги чоловічої термобілизни

Порівняно з речами з бавовни термобілизна не вбирає вологу, швидко висихає та допомагає підтримувати однаковий рівень температури в різних частинах тіла. Завдяки тому, що білизна щільно прилягає до тіла, власник такого одягу зможе краще контролювати свої рухи, що є надзвичайно важливим при занятті активними видами спорту.

Наша пропозиція

В інтернет-магазині Фанатік Sport є можливість купити термобілизну не докладаючи при цьому особливих зусиль. Кожен охочий бути гарно підготованим до занять зимовими видами спорту може ознайомитись з асортиментом запропонованих нами товарів, обрати для себе підходящий варіант та оформити замовлення, витративши на це всього кілька хвилин свого часу.

Вся необхідна інформація про товари, бренди, способи оплати та доставки покупки представлена на сайті. Проте якщо ви матимете потребу в детальних поясненнях та кваліфікованій консультації, то завжди можете звернутись до менеджерів нашого магазину, подзвонивши або написавши їм.