Завітай у новий велосипедний магазин Фанатік Sport!

З нагоди відкриття на всі велосипеди, самокати та ролики знижка 10% до кінця червня.

Деталі у магазині Фанатік Sport (ТЦ Шувар, пр. Червоної Калини, 36)

Окуляри / Маски / Шапки для плавання

32 на сторінці

19 шт.

Новинки
Сортувати у порядку збільшення
32 на сторінці

19 шт.

Новинки
Сортувати у порядку збільшення

Як правильно обрати й купити аксесуари для плавання

В басейні, річці, морі чи океані – незалежно від того, де саме ви будете плавати, слід подбати про відповідне екіпірування. Аксесуари для плавання дозволять зробити ваш відпочинок комфортним, займатись улюбленим видом спорту у будь-яку пору року та з більшою ефективністю розвинути свої фізичні вміння. Водні процедури мають позитивний вплив на координацію, загальний рівень сили та витримки, а також є чудовим способом релаксу.

Різноманіття аксесуарів для плавання включає у себе шапочки, маски, окуляри й інші елементи спорядження різних форм та стилів. Нижче ми детальніше розповімо, як зробити правильний вибір.

Купити шапку для плавання в Україні

Основні функції даного аксесуару:

- забезпечення теплоізоляції за умов низької температури;

- забезпечення максимальної обтічності, що сприяє збільшенню швидкості плавання;

- захист шкіри голови та вух від хлорованої води у басейні або сольоної води у морі;

- перешкоджає потраплянню волосся у воду та забиванню фільтрів.

 Шапочки для плавання також класифікують за призначенням на:

- стартові;

- ватерпольні;

- та для довгого волосся.

Стартові шапочки – це аксесуар професійних спортсменів. Вони ідеально повторюють форму голови, що забезпечує можливість розвивати високу швидкість під час плавання. Виготовляються з гіпоаллергенного силікону, через що коштують помітно дорожче порівняно з іншими варіантами.

Ватерпольні шапочки для плавання призначені для гравців у водне поло. Вони мають спеціальні вставки з пластику, які захищатимуть від травмування м’ячем.  

Особливість шапочок для довгого волосся у наявності двох шарів: внутрішньої тканинної бандани та зовнішньої силіконової частини. Зважаючи на це, щоб одягнути такий аксесуар, спочатку потрібно зібрати волосся, а потім зафіксувати саму шапочку на голові.

Купити окуляри для плавання в Україні

Важливим елементом екіпірування плавця є окуляри для плавання. Вони захищають очі від потрапляння води. В обов’язковому порядку їх рекомендують використовувати під час занять у басейні з хлорованою водою.

Існує декілька типів цього аксесуару:

- стартові або професійні;

- тренувальні;

- об’ємні;

- універсальні.

Щільне прилягання стартових та професійних окулярів забезпечується завдяки прокладці, що знаходиться між шкірою та лінзами. Ці моделі обираються професійними плавцями, адже в них можна пройти дистанцію зі значно вищою швидкістю та безпечністю. Варто зазначити, що при тривалому використанні такі окуляри для плавання можуть приносити дискомфорт.

Тренувальні моделі – ідеальний варіант для відвідувачів басейну. Особливостями їхньої конструкції є висока герметичність, м’якість, а також міцні лінзи з ефектом захисту від ультрафіолету та пітніння. З недоліків відзначають те, що окуляри такого типу можуть злетіти під час виконання стартового ривка.

Також є окуляри-напівмаска. Вони герметично закривають половину обличчя, мають лінзи, що не пітніють й не пропускають ультрафіолетове світло. А м’який силікон забезпечує особливу зручність під час плавання під водою. Окуляри такого типу рекомендується обирати для плавання у морській воді, тоді як універсальні моделі чудово підійдуть для плавання як у відкритих, так і закритих водоймах.

В залежності від типу конструкції, даний аксесуар для плавання може мати застібку на переніссі, що дозволяє регулювати відстань між очима й хороший захист від води, комплект змінних «переніссів» різного розміру та довжини або у вигляді суцільних окулярів, що не піддаються регулюванню, однак, є дуже довговічними та практичними.

Купити маску для плавання в Україні

Якщо ви хочете добре бачити під водою, при цьому забезпечивши максимальний захист для очей, то без маски для плавання не обійтись. Цей аксесуар йде в комплекті з окулярами й являє собою обід з силікону, призначений для захисту лінз, силіконовий корпус, необхідний для забезпечення герметичності під час плавання та ремінь для регулювання.

Перш, ніж купувати маску, неодмінно слід її приміряти. Обід не повинен тиснути на шкіру й приносити дискомфорт. Рекомендується надавати перевагу моделям темних кольорів, аби можливі відблиски світла не перешкоджали огляду. Приміряючи маску, також слід подбати про те, щоб жоден елемент не обмежував поле зору.

Маски маленького розміру можуть мати підмасковий простір між лінзами та самим обличчям, що буде особливо в нагоді при зануренні на велику глибину. Тим, хто тільки відкриває для себе світ підводного плавання, рекомендується обирати маски з моносклом або двома.

В каталогах магазину ФанатікSport ви зможете підібрати аксесуари для плавання як дорослим, так і дітям. Ми пропонуємо широкий вибір товарів від відомих фірм за доступною ціною!