Газове обладнання

32 на сторінці

2 шт.

Новинки
Сортувати у порядку збільшення
32 на сторінці

2 шт.

Новинки
Сортувати у порядку збільшення

Туристичні ліхтарі

Вже давно хибною вважається думка про те, під час туристичного походу доводиться відчувати дискомфорт через відсутність зручних умов для приготування їжі, відпочинку та сну. На сьогоднішній день існує велика кількість різноманітногообладнання, завдяки якому мандрівка в гори чи подорож у лісову місцевість з ночівлею пройдуть з максимальним комфортом.

Яке газове обладнання купити?

Перш, ніж здійснювати покупку пальника, необхідно чітко визначитись з тим, за яким саме призначенням він буде використовуватись. Важливими умовами для вибору обладнання є його вага, кількість людей, для якої буде готуватись їжа, а також те, у яких умовах з ним будуть працювати.

Газова грілка найкраще підходить для походів середньої складності. Паливом для неї виступає зріджений газ, який може знаходитись у різних за своїм об’ємом балонах.

До переваг такого обладнання зараховують:

  • Надійне упакування газу та відсутність можливості його витоку;
  • Те, що згоряння газу не супроводжується жодними запахами чи утворенням кіптяви;
  • Швидку активізацію грілки та готовність до роботи практично відразу після її увімкнення;
  • Невелика вага приладу та зручність при транспортуванні;
  • Легкість при експлуатації.

За своєю конструкцією газові горілки бувають різні. Існують моделі, оснащені шлангом, а також без нього.

Шланг являє собою з’єднання між самим пальником та балоном з паливом. Переваги грілок зі шлангом – це стійкість, адже така модель розміщується на землі та має під собою надійну опору. Для більшої впевненості її можна додатково закріпити.

Пальники без шлангу – це конструкція, що являє собою з’єднані між собою пальник та балон. Такий варіант набагато легший та здатний значним чином зекономити місце в туристичному рюкзаку. Проте імовірність перекинути його є набагато більшою.

В чому полягає наша пропозиція?

Інтернет-магазин Фанатік Sport надає своїм клієнтам можливість придбати все необхідне для комфортного відпочинку на природі. У наших каталогах представлено широкий асортимент газового обладнання, купити яке без особливих труднощів зможе кожен охочий. Ми пропонуємо моделі газових ламп, газових грілок, газові балони за доступними цінами від авторитетних та надійних виробників.

Для того, щоб оформити покупку бажаної речі, у вас більше немає потреби у довгих очікуваннях своєї черги на касі. Якщо під рукою знаходиться смартфон бо комп’ютер, то це завдання займе у вас всього кілька хвилин вільного часу.

До того ж, ми завжди готові прийти на допомогу своїм покупцям та не лише надати вичерпну інформацію про газове обладнання, а й допомогти з вирішенням будь-яких питань, пов’язаних з доставкою, оплатою товарів тощо.