Чохли для спорядження

32 на сторінці

12 шт.

Новинки
Сортувати у порядку збільшення
32 на сторінці

12 шт.

Новинки
Сортувати у порядку збільшення

Необхідною річчю в арсеналі кожного спортсмена має бути чохол для спорядження, оскільки крім уважного вибору спортивного обладнання не менш важливим завданням є його грамотне збереження та транспортування. Надійний чохол зможе захистити інвентар від несприятливих погодних умов, механічних пошкоджень та забруднень, чим сприятиме його довговічності.

Конструкція чохла та його функціональність залежить від того, яким видом спорту займається його власник та що саме він збирається у ньому переносити. Для зберігання та транспортування спорядження на невеликі відстані підійдуть чохли з тонкого матеріалу та без додаткових ущільнювачів. Якщо ж планується похід в гори чи перенесення обладнання на велику відстань, то розумним рішенням буде обрати чохол з щільного та міцного матеріалу, який матиме жорсткий каркас, гумові ручки та коліщатка.

Чохол для лижможе бути розрахованим на одну або на дві пари. Для того, щоб при упаковці або перенесенні спорядження не пошкодилось, довжина чохла повинна бути більшою за довжину спорядження приблизно на 5 см. Сьогодні на ринку існують моделі чохлів, які дають можливість самостійно регулювати розмір захисної сумки для обладнання.

Розмір чохла для сноуборду теж слід підбирати відповідно до довжини самої дошки. При здійсненні покупки варто детально перевірити якість швів та надійність кріплень, аби не пошкодувати про свій вибір у найбільш неочікуваний момент.

Не менш важливим критерієм вибору захисної сумки є її міцність. Чохли виготовляються з різних матеріалів, кожен з яких має як свої переваги, так і недоліки. Серед них виокремлюють такі:

  • Полімерний матеріал. Вологостійкий, проте не дуже міцний та довговічний.
  • Тканина. Є більш надійним, гарно захищає від забруднень, проте швидко вигорає на сонці.
  • Замінник шкіри. Вирізняється особливою міцністю та надійністю.
  • Натуральна шкіра. Має найвищі характеристики, і, відповідно, найвищу ціну.

Гірськолижне взуття також потребує значної уваги та догляду. Для його транспортування обирають спеціальний чохол для черевиків. Він виготовляється з урахуванням всіх особливостей гірськолижного спорядження. Існують варіанти захисних сумок, розрахованих на розміщення не лише взуття, а й шолому.

На сайті магазину Фанатік Sport можна купити чохол для спорядження. Здійснення покупки у нас має свої переваги: ми пропонуємо нашим клієнтам широкий асортимент товарів за доступними для кожного цінами.