Завітай у новий велосипедний магазин Фанатік Sport!

З нагоди відкриття на всі велосипеди, самокати та ролики знижка 10% до кінця червня.

Деталі у магазині Фанатік Sport (ТЦ Шувар, пр. Червоної Калини, 36)

Міські самокати

32 на сторінці

11 шт.

Новинки
Сортувати у порядку збільшення
32 на сторінці

11 шт.

Новинки
Сортувати у порядку збільшення

Купити міський самокат в Україні

Самокат, який для багатьох у дитинстві був улюбленою забавкою, на сьогоднішній день продовжує користуватись популярністю серед дорослих й вважається одним з найбільш зручних способів переміщення з точки А в точку Б в умовах міста. Порівняно з легкими та простими в управлінні дитячими самокатами самокати для дорослих поділяють на міські (для пересування по вулицях) та спортивні (для виконання трюків). В цій статті ми поділимось інформацією про особливості міських самокатів та критерії їхнього вибору.

Міський самокат для дорослого: що слід врахувати 

Основна перевага цього виду транспортного засобу полягає у  наявності великих коліс діаметром до 200 мм, що дозволяють без труднощів долати відстані як по асфальтному покриттю, так і по бруківці, бордюрах тощо. Деякі моделі оснащені амортизатором, пом`якшуючим їзду по нерівній поверхні. На відміну від спортивних моделей, ці самокати не призначені для трюків. 

Значною перевагою такого транспортного засобу являється його компактність, адже конструкція самоката дозволяє скласти його для зручного транспортування або зберігання. 

Особливості міських самокатів

Рама, колеса та платформа – основні складові конструкції самоката. На ці деталі неодмінно слід звертати увагу перш, ніж остаточно визначитись з покупкою. 

Рама переважно виготовляється з алюмінію. Цей матеріал вирізняється з-поміж інших низькою вагою та високим рівнем міцності. 

Колеса бувають:

- поліуретанові;
- гумові;
- пневматичні.

Поліуретанові колеса є найбільш поширеними, оскільки забезпечують надійність навіть під час швидкої їзди. Гумові колеса не менш міцні, однак менше сприяють маневреності та швидкості транспортного засобу. Самокати з пневматичними колесами рухаються плавно, однак набагато повільніше порівняно з першими двома варіантами. Перевага пневматичних коліс у тому, що під час катання по бруківці чи будь-якій іншій поверхні вібрації будуть ледь відчутними, що зробить поїздку комфортною та безпечною.

Важливий критерій вибору самоката для міста – це розмір коліс, оскільки від нього залежить те, наскільки вміло та легко вам вдаватиметься маневрування.

Класифікація коліс за розміром така:

- Колеса діаметром 46-62 мм вважаються маленькими.
- Діаметр 70-84 мм мають середні колеса.
- Діаметр великих коліс становить 90-110 мм.
- Дуже великими вважаються колеса діаметром 120-230 мм.

Спеціалісти вважають, що найбільш оптимальний вибір для міських самокатів є колеса діаметром від 120 до 220 мм

На маневреність самоката впливає і довжина платформи. Чим вона довша, тим складніше буде вправлятись зі своїм «двоколісним другом» на крутих поворотах чи спусках на вулицях. 

Де купити міські самокати?

Широкий асортимент товарів чекає на Вас у каталогах онлайн-магазину ФанатікSport. Вашій увазі представлено самокати від Frenzy, що без сумнівів зможуть полегшити ваше пересування по місту й зроблять його комфортним та швидким. Якщо у вас виникнуть запитання стосовно товарів, виробників чи оформлення замовлення – сміливо звертайтесь до консультантів ФанатікSport онлайн чи за телефонами гарячої лінії.