Шкарпетки

32 на сторінці

3 шт.

Новинки
Сортувати у порядку збільшення
32 на сторінці

3 шт.

Новинки
Сортувати у порядку збільшення

Велошкарпетки купити в Україні

Шкарпетки для їзди на велосипеді з першого погляду нічим не відрізняються від шкарпеток для щоденного використання. Однак між ними є кілька суттєвих відмінностей і особливостей, про які ми хочемо розповісти в цій статті.

Матеріал

Для виготовлення велошкарпеток переважно використовуються синтетичні тканини. Цей матеріал більш довговічний в порівнянні з натуральними матеріалами, протистоїть механічним пошкодженням і швидко сохне. Також синтетичні шкарпетки можна часто прати без остраху зіпсувати зовнішній вигляд виробу, адже їм це не загрожує.

Іноді в складі шкарпеток для активної діяльності використовують комбінації різних матеріалів. Найбільш оптимальний варіант - це бавовна з поліамідом і лайкрою. У шкарпетках з такого матеріалу нога буде дихати, оскільки від буде добре і швидко вбирати вологу.

Важливі деталі

Від звичайних моделей велошкарпетки відрізняються також наявністю надійної гумки. Завдяки їй нога не вислизає і носок міцно фіксується на ступні навіть при дуже інтенсивних рухах.

Варто також згадати про шви в області пальців ніг. Його роблять невеликим і тонким щоб запобігти появі дискомфорту і натирань під час їзди на велосипеді.

Ще одна особливість велошкарпеток - це чітке розрізнення на праву і ліву. А все тому, що виріб такого типу чітко повторює форму ступні велосипедиста.

Які шкарпетки велосипедні вибрати?

Перш за все, звертайте увагу на те, з чого вони виготовлені. Вибирайте матеріал в залежності від частоти та інтенсивності ваших тренувань. Найбільш практичними вважають шкарпетки з тканин, в складі яких синтетичні і натуральні волокна.

Поєднання кольорів різних елементів велосипедного костюма є важливим далеко не для всіх. Однак, оскільки сучасні виробники пропонують асортимент шкарпеток в широкій палітрі, підібрати варіант, який ідеально поєднувався б з відтінком вашої футболки або велосипедного шолома, не складе великих труднощів.

Пам'ятайте, що комфорт - це найважливіший критерій вибору будь-якого елементу гардеробу. Шкарпетки не є винятком. Перед покупкою уважно огляньте виріб на наявність грубих швів або будь-яких інших дефектів, переконайтеся, що обрана вами модель не має нічого, що могло б викликати у вас дискомфорт під час їзди.

Якщо ж ви віддаєте перевагу покупкам в Інтернеті, сміливо звертайтеся до консультантів онлайн-магазину. Для того, щоб дізнатися більше про представлені на нашому сайті товарах, телефонуйте за номерами гарячої лінії Фанатік Sport. Наші фахівці завжди готові допомогти в здійсненні покупки спортивного одягу або спорядження.