Завітай у новий велосипедний магазин Фанатік Sport!

З нагоди відкриття на всі велосипеди, самокати та ролики знижка 10% до кінця червня.

Деталі у магазині Фанатік Sport (ТЦ Шувар, пр. Червоної Калини, 36)

Для чоловіків

Купити чоловіче взуття в Україні

Взуття, незалежно від його стилю та типу, слід розглядати як ключовий елемент гардеробу. Якість та зручність взуття значним чином впливає на здоров’я, настрій та безпеку людини, яка його носить. Особливої уваги й відповідального ставлення потребує вибір спортивного взуття, адже під час занять активною діяльністю в залі чи на свіжому повітрі завжди є ризик травмування. Ми вирішили розказати Вам більше про особливості чоловічого взуття та про те, як здійснити вдалу покупку.

Типи взуття та критерії вибору

Чоловіче взуття для спорту представлене на сучасному ринку у великому різноманітті. Це і гірськолижні черевики, і взуття для сноуборда, чоботи, кросівки, а також кеди, сандалі та багато інших. 

Кожен з цих типів має свої особливості, однак існує декілька загальних нюансів, однаково важливих при виборі взуття для чоловіка:

1. Перевірка на гнучкість.

Деякі покупці керуються хибним, однак дуже поширеним твердженням про те, що чим краще гнеться підошва, тим легше пересування може забезпечити таке взуття. Насправді ж у якісному та надійному взутті для спорту підошва повинна надійно фіксувати положення ноги, тим самим захищаючи стопу від розтягнень та травм. Якісними вважаються моделі, підошва яких гнеться лише ближче до носка та у зонах спеціальних канавок. 

2. Відповідний розмір.

Спортивне взуття не можна купувати впритул. Щоб не відчувати жодного дискомфорту у новому взутті, рекомендується додавати до звичного вам розміру ноги близько 0,5 см. Це пояснюється тим, що під час та після фізичної активності й особливо після бігу стопа може набрякнути. Краще всього приміряти нові кросівки чи кеди у вечірній час.

3. Практичний матеріал.

Далеко не всі типи спортивного взуття для чоловіків сьогодні виготовляються з натурального матеріалу. На заміну шкіряним виробам приходять моделі з сучасних синтетичних матеріалів, що вирізняються особливою практичністю та міцністю. У взутті з якісних матеріалів нога почуватиметься зручно й не пітнітиме.

4. Додаткові переваги.

Важливо також врахувати те, що якісне взуття для чоловіків передбачає наявність ступінатора, що захищає від навантажень на гомілку, змінної устілки для забезпечення гігієни, а також м’якої прокладки в зоні щиколотки для уникнення натирань як у перші дні після придбання, так і під час інтенсивних тренувань. 

Як купити взуття для чоловіка онлайн

Обрати перевірений та надійний магазин – запорука вдалої покупки. Пропонуємо вам завітати до каталогів ФанатікSport й ознайомитись з широким асортиментом спеціалізованого спортивного взуття від Atomic, Northwave, Meindl, Olang, Salomon, Tecnica, Salewa, Zamberlan та інших відомих брендів. 

Ми гарантуємо високу якість продукції, зручні умови оформлення замовлення, швидку доставку та кваліфіковану консультацію. У разі виникнення додаткових запитань без жодних вагань телефонуйте за номерами гарячої лінії. Консультанти ФанатікSport радо проінформують вас й допоможуть корисною порадою.