Завітай у новий велосипедний магазин Фанатік Sport!

З нагоди відкриття на всі велосипеди, самокати та ролики знижка 10% до кінця червня.

Деталі у магазині Фанатік Sport (ТЦ Шувар, пр. Червоної Калини, 36)

Скейтборди

32 на сторінці

Товари від 1 до 32 з 37

  1. 1
  2. 2
Новинки
Сортувати у порядку збільшення
32 на сторінці

Товари від 1 до 32 з 37

  1. 1
  2. 2
Новинки
Сортувати у порядку збільшення

Купити скейтборд в Україні: що слід врахувати

Дошка та її характеристики прямо залежать від обраного вами стилю катання.

Існує три типи скейтбордів:

1. Шортборди. Їхня довжина становить 70-85 см. Підходять для виконання різноманітних трюків на міні-рампі, на вулицях або у парках.

2. Круїзери. Дошки такого типу ширші, ніж попередній варіант, більш швидкі та пристосовані до маневрування під час їзди по вулицях.

3. Лонгборди. Ці моделі краще всього підходять для довгих поїздок та швидкісних спусків. Лонгборди вирізняються з-поміж інших варіантів симетричною формою, заниженим центром тяжесті та великими колесами.

З чого складається скейтборд

В основі класичної дошки від 7 до 9 шарів дерев`яного шпону, щільно склеєних між собою та добре спресованих. Переважно використовують канадський клен, адже цей матеріал володіє високими показниками надійності та легкості. Деякі марки використовують скловолокно, алюміній або карбон з метою зробити скейтборд легшим та міцнішим.

Ширина дошки

Цей критерій являється одним з найважливіших при виборі скейтборда. Зазвичай показник ширини вказується в дюймах. Розмір дошки може варіюватись від 7,5 до 9 дюйма. Обираючи розмір деки, слід врахувати зріст та розмір ноги майбутнього власника дошки, а також особливості місцевості, де скейтборд буде експлуатуватись.

Деки розміром 7,75 – 8,25 дюйма підійдуть для паркового або вуличного катання. Деки, ширина яких буде від 8,25 до 8,5 дюйма обирають ті, кому до вподоби кататись у скейтпарках та виконувати трюки на міні-рампах.

Довжина дошки

Цей параметр залежить від ширини скейтборда: чим ширшою є дека, тим довшою вона повинна бути. Довжина деки становить 28-33 дюйма. Оскільки довжина дошки не впливає на якість їзди, все залежатиме лише від індивідуальних особливостей та вподобань скейтбордиста.

Конкейв дошки

Конкейв (від англ. «concave» - увігнутий) – це своєрідний прогин дошки, наявний у всіх скейтбордах. Оскільки цей елемент конструкції скейтборда впливає на катання, перед покупкою варто приділити йому особливу увагу. Конкейв може бути пологим, стандартним або глибоким. Пологий варіант – вибір для початківців, а також тих, хто планує їздити на міні-рампах. Глибоки конкейв – особливість трюкових скейтбордів, адже в такому варіанті дошка є більш маневреною, на ній простіше буде виконувати різні оберти.

 Де купити скейтборд недорого

В онлайн-магазині ФанатікSport представлено великий асортимент товарів на будь-який смак. у нас ви зможете знайти скейт як для дитини, так і для дорослого, як для дівчат, так і для хлопців, як для новачків, так і для тих, хто катається вже давно.