Кросівки

32 на сторінці

24 шт.

Новинки
Сортувати у порядку збільшення
32 на сторінці

24 шт.

Новинки
Сортувати у порядку збільшення

Які купити жіночі кросівки в Україні

Для будь-якої сучасної людини кросівки є частиною не тільки спортивного костюма, але і невід'ємним елементом повсякденного вбрання.

Залежно від того, як саме кросівки будуть використовуватися, їх класифікують на:

  • класичні;
  • для бігу;
  • для приміщення.

Види жіночих кросівок і їх особливості

Класичні кросівки підходять для щоденного використання. Вони комфортні і легкі, їх конструкція продумана таким чином, щоб не тільки захищати стопи від різних несприятливих умов, але і правильно розподіляти навантаження між ногами і спиною під час ходьби. Існують моделі класичних кросівок не тільки для літньої пори, але й утеплені, для більш низьких температур.

Бігові кросівки слід вибирати особливо уважно, оскільки від того, наскільки в них вам буде комфортно, залежить не тільки ефективність занять спортом, але і здоров'я ваших стоп. Цей тип взуття відрізняється особливою легкістю, тому кожна пробіжка буде приносити максимум задоволення. Для виготовлення жіночих кросівок для бігу використовують полімери, їх задня частина робиться більш щільною для запобігання деформацій. Дуже важливою є наявність сітчастої вставки на рівні носка кросівок, тому що завдяки їй забезпечується циркуляція повітря. Бігове взуття повинно щільно прилягати до ноги. В протилежному випадку під час бігу можна серйозно пошкодити ногу.

Кросівки для приміщень - це взуття, призначене для занять фітнесом або ходьби по будинку. Підошва таких моделей виготовляється з каучуку. Цей матеріал не ковзає по підлозі, завдяки чому забезпечується хороше зчеплення з поверхнею підлоги.

Наша пропозиція

Магазин спортивного спорядження ФанатікSport готовий запропонувати своїм покупцям великий асортимент якісних жіночих кросівок за недорогою ціною. На нашому сайті ви можете ознайомитися з каталогом товарів від кращих світових виробників, оформити замовлення всього за кілька хвилин і замовити доставку по Львову та іншим містам України.