Гірськолижні кріплення

32 на сторінці

3 шт.

Новинки
Сортувати у порядку збільшення
32 на сторінці

3 шт.

Новинки
Сортувати у порядку збільшення

Купити гірськолижні кріплення в Україні

Кріплення на рівні з лижами і спеціальним взуттям є важливим елементом гірськолижного спорядження, що забезпечує комфортну і безпечну їзду. Без них переміщення по засніженій місцевості є неможливим. Тому вибір надійних і якісних кріплень вимагає особливої ​​уважності до найменших деталей.

Види кріплень для лиж

Залежно від конструкції їх класифікують на:

  • автоматичні моделі;
  • механічні моделі.

Перший тип гірськолижних кріплень відрізняється привабливою і доступною для багатьох вартістю і зручними механізмом-автоматом, пристебнутися за допомогою якого можна без зайвих зусиль. Справно працювати це кріплення може тільки якщо під скобою немає снігу або льоду, що при занятті гірськолижним спортом велика рідкість. В іншому випадку кріплення виходять з ладу і потребує ретельного очищення. Крім того, не всі моделі можна використовувати при сильних морозах, оскільки автоматика може просто не спрацювати.

Другий тип кріплень коштує набагато дорожче у порівнянні з автоматичними моделями і, відповідно, відрізняється вищою якістю і міцністю. Вони надійно фіксуються на нозі гірськолижника і виключають шанс відкріплення навіть якщо на вулиці сильно відчутний мінус.

Особливості гірськолижних кріплень

Гірськолижний спортивний інвентар та кріплення як один з його елементів вибираються відповідно до типу їзди. Існує два основних види:

  • бігові;
  • і гірські лижі.

Найчастіше вибирають кріплення типу SNS і NNN. Моделі обох систем мають специфічне колірне позначення, яке допомагає при виборі кріплення для певного стилю їзди на гірських лижах: білі підходять для жорсткого катання, зелені вважаються напівжорсткими моделями, чорні вибирають для стандартного, а червоні - для м'якого режиму.

Що пропонує онлайн-market ФанатікSport?

Якщо ви до цих пір не визначилися з місцем придбання якісного і практичного спорядження для гірськолижного спорту, то рекомендуємо звернути увагу на асортимент нашого магазину. На сайті представлені різні моделі гірськолижних кріплень від Marker - відомого бренду, який користується популярністю в багатьох країнах як серед новачків, так і серед досвідчених райдерів.

Здійснити покупку кріплень для гірських лиж у нас – нескладна справа. Ознайомлення з особливостями бажаного товару, вказування персональних даних, а також вибір бажаного способу оплати і доставки займе всього кілька хвилин. Результат не змусить себе довго чекати і протягом всього пари робочих днів ви зможете перейти на набагато більш комфортний і безпечний рівень катання на гірських лижах з кріпленням від ФанатікSport!