Завітай у новий велосипедний магазин Фанатік Sport!

З нагоди відкриття на всі велосипеди, самокати та ролики знижка 10% до кінця червня.

Деталі у магазині Фанатік Sport (ТЦ Шувар, пр. Червоної Калини, 36)

Аксесуари зимові

Лижні аксесуари та їхня важливість для зайняття гірськолижним спортом

Для того, щоб відпочинок взимку залишив по собі лише приємні спогади, а катання на лижах обійшлось без травм слід докласти зусиль для догляду за своїм гірськолижним спорядженням й підготовки для його використання. Все необхідне для цього ви зможете знайти тут, на сайті нашого онлайн-магазину ФанатікSport.

Лижні змазки та парафіни

Якщо поверхня спорядження непідготована для їзди, спортсмен відразу відчує дискомфорт, адже лижі будуть погано ковзати по снігу, рівень управління та маневрування буде знижений й, зважаючи на все це, навряд чи вдасться отримати задоволення від катання. Тому слід відповідально підійти до початку сезону, доповнивши арсенал зимових аксесуарів потрібними мастилами для лиж.

Їх поділяють на дві категорії:

-          для тримання;

-          та для ковзання.

Мастила бувають різних видів та консистенцій (гелі, віск, мазі, парафінові таблетки, спреї тощо), однак призначення для всіх одне й те ж: підготовка лиж для безпечного катання. Вони можуть використовуватись для покращення ковзання по поверхні снігу чи, навпаки, для кращого зчеплення з ним.  Підбирати їх слід, зважаючи не лише на фактор ціни, а й враховуючи особливості місцевості та тип траси, де буде проводитись заняття гірськолижним спортом, та погодні умови в той період.

Чохли для спорядження

Не менш важливим є те, як саме будуть транспортуватись та зберігатись ваші лижі. Варіантів чохлів може бути декілька:

-          м’які та легкі для однієї пари лиж;

-          з протиударними вставками;

-          об’ємні чохли на коліщатках для однієї або кількох пар лиж.

Що стосується розміру чохла для лиж, то варто врахувати що довжина чохла та його внутрішні габарити можуть дещо відрізнятись. Тому перш, ніж обрати захисну сумку, слід «приміряти» її до свого гірськолижного спорядження або завчасно дізнатись точні показники його довжини. Рекомендується обирати дещо більший чохол: так, аби у ньому було 5-10 см вільного простору для більш зручної упаковки лиж.

В арсеналі кожного гірськолижника повинні також бути снігоступи, щупи й лопати. Радимо ознайомитись з асортиментом цих зимових аксесуарів у каталогах на нашому сайті. В ФанатікSport ви зможете купити лижні аксесуари від авторитетних торгових марок, серед яких Mountainer, Alpinist, 4F, Blizzard, Dalbello, Demon, Drake, Outhorn, Volkl та ін. Великий вибір, привабливі ціни, швидка доставка – лише декілька прикладів переваг співпраці з нами. Переконайтесь у решті на власному досвіді, придбавши зимові гірськолижні аксесуари у нас!