Завітай у новий велосипедний магазин Фанатік Sport!

З нагоди відкриття на всі велосипеди, самокати та ролики знижка 10% до кінця червня.

Деталі у магазині Фанатік Sport (ТЦ Шувар, пр. Червоної Калини, 36)

Дитячі велосипеди

32 на сторінці

7 шт.

Новинки
Сортувати у порядку збільшення
32 на сторінці

7 шт.

Новинки
Сортувати у порядку збільшення

Фізична активність на свіжому повітрі допомагає зміцнити тіло та імунну систему, кісткову структуру та м'язи як у малюків, так і підлітків - як у дівчат, так і у хлопчиків. Тому привчати дітей до здорових звичок варто з раннього віку.

На відміну від активних ігор чи занять легкою атлетикою, велосипед дитячий не навантажує суглоби. Катання на ньому покращує координацію, баланс тіла і концентрацію уваги, а також роботу системи кровообігу та дихання.

Обирайте транспортний засіб для своєї дитини та замовляйте його з доставкою по Україні в інтернет-магазині Фанатік Sport.

Продаж дитячих велосипедів різних кольорів і розмірів

Велосипед має бути адаптований до віку дитини. Чим старші діти, тим більшими мають бути колеса велосипеда. Вони завжди повинні бути відрегульовані за зростом дитини.

Діти швидко ростуть, тому в нашому асортименті дитячі велосипеди від брендів KROSS, KONA, ROMET із колесами діаметром: 12, 14, 16, 18, 20, 24 та 26 дюймів.

Нижня вікова межа покупки першого дитячого ровера з педалями становить 3-4 роки. До цього часу малюк може почати вчитися кататися на біговій моделі, що не потребує обертання педалей.

По мірі дорослішання юний велосипедист може перейти на 4-колісний велотранспорт із 12-дюймовими колесами. Він оснащений педалями та двома додатковими бічними колесами. Вони роблять велосипед більш стійким. Завдяки цьому дитина вчиться зберігати правильну рівновагу. Однак якщо її ненароком втратити, транспортний засіб не перекинеться. Проте бічні колеса дещо обмежують рухливість велосипеда, оскільки часто застряють на піску чи гравії. Прикручувати їх варто, коли дитина тільки-но починає вчитися кататися, а знімати, коли дитина навчиться зберігати рівновагу без їхньої допомоги.

Для малюків 5-7 років зростом від 95 до 110 см підійдуть велосипеди з 14-дюймовими колесами. Для більш високих дітей (105-120 см) - велосипеди з 16-дюймовими колесами. Дітям зростом 115-125 см слід переходити на двоколісні транспортні засоби з колесами діаметром 18 дюймів (45, 72 см), а хлопчикам та дівчаткам зростом від 130 см - 20 дюймів (50, 80 см).

У країнах Європи та Америки дитячий велосипед з колесами діаметром 24 дюйми традиційно дарують на перше причастя хлопчику або дівчинці 9-12 років.

Які переваги мають дитячі велосипеди

  1. Виготовлені з легких, але міцних матеріалів - алюмінію чи карбону. Адже на важкому двоколісному транспортному засобі складніше утримувати рівновагу, що призводить до погіршення комфорту під час катання та травмування.
  2. Мають регульовану висоту керма, що підвищує комфорт дитини під час їзди. Спочатку перевірте, чи регулюється шток. Спочатку слід послабити гвинт кронштейна, зазвичай потрібно 3 або 4 оберти проти годинникової стрілки. Потім помістити кронштейн у вибране положення. Також все має бути вирівняне щодо колеса. Нарешті, затягніть гвинт і перевірте, чи правильно працюють гальмівні магістралі й чи кермо повертається в обидві сторони.
  3. Оснащені додатковими аксесуарами:
  • бризковиками,
  • підніжкою,
  • комплектом ліхтарів для безпечної їзди в сутінках,
  • кошиком для іграшок,
  • кількома передачами, гальмами та амортизаторами.
  1. Мають рами яскравих кольорів. Усі діти, особливо малі, люблять різнокольорові велосипеди. Дівчаткам найбільше подобаються такі кольори, як червоний і білий. Хлопчикам - сині, зелені або блакитні.

Запрошуємо ознайомитися із пропозицією нашого каталога. Гарантуємо, що ви знайдете відповідний дитячий велосипед за прийнятною ціною. Покупкою залишитеся задоволені і ви, і ваша дитина. Коли ваш малюк виросте з одного велосипеда, ви можете відразу ж купити другий у Львові, адаптований до його зросту та ваги. Ми будемо раді проконсультувати вас та допомогти обрати відповідну модель.