Кепки і панами

32 на сторінці

Товари від 1 до 32 з 38

  1. 1
  2. 2
Новинки
Сортувати у порядку збільшення
32 на сторінці

Товари від 1 до 32 з 38

  1. 1
  2. 2
Новинки
Сортувати у порядку збільшення

Жіночі спортивні кепки: як вибрати

Такий аксесуар, як головний убір є важливим елементом не тільки повсякденного вбрання, а й спортивного спорядження. Якщо він був підібраний з урахуванням основних правил, то власниця кепки буде відчувати комфорт і впевненість в собі, а її образ буде виглядати повноцінно і стильно.

На сьогоднішній день існує величезний асортимент спортивних головних уборів, що робить вибір бажаного варіанту набагато простішим і одночасно ускладнює його. Далі - про те, на що слід звернути особливу увагу.

Кепка для жінок: якою вона буває

Найбільш поширений і найбільш практичний варіант - бейсболка. Кепка такого типу являє собою головний убір, що складається з 6 або більше деталей, скріплених у верхній частині, і козирком. Форма самого виробу, форма козирка, як і його довжина, можуть бути різними, тому цілком реально підібрати бейсболку з урахуванням особистих переваг і особливостей.

Для пошиття спортивних жіночих кепок вживають різні матеріали. Переважно це бавовна або будь-яка інша натуральна тканина в поєднанні зі штучними волокнами для створення міцної основи вироби та забезпечення комфортних умов під час носіння.

Купити стильну кепку для жінок в Україні

Будь-яку кепку, в тому числі в спортивному стилі, можна використовувати для того, щоб підкреслити плюси зовнішності або ж приховати її недоліки. Кілька корисних порад:

  • щоб приховати широке або високе чоло, найкраще вибирати кепки з довгим вигнутим козирком;
  • прямий плоский козирок здатний візуально «розширити» особа, тому власницям широких скул краще відмовитися від такого варіанту;
  • для занять спортом слід вибирати класичні моделі кепок, без декору, оскільки додаткові елементи можуть перешкодити або навіть травмувати під час активної діяльності;
  • перед покупкою неодмінно приміряйте кепку і відрегулюйте її відповідно до розміру вашої голови. Цей головний убір повинен бути вашим індивідуальним аксесуаром і забезпечувати вам максимальний комфорт.

З широким асортиментом спортивних жіночих кепок ви можете ознайомитися на сайті нашого магазину Фанатик Sport. Вашій увазі ми пропонуємо товари від таких брендів, як Viking, Outhorn, 4F та ін. Крім кепок, у нас також можна придбати панамки, шапки, а також спортивне спорядження для різних видів спорту, спеціальне взуття та одяг.