Завітай у новий велосипедний магазин Фанатік Sport!

З нагоди відкриття на всі велосипеди, самокати та ролики знижка 10% до кінця червня.

Деталі у магазині Фанатік Sport (ТЦ Шувар, пр. Червоної Калини, 36)

Круїзери

32 на сторінці

14 шт.

Новинки
Сортувати у порядку збільшення
32 на сторінці

14 шт.

Новинки
Сортувати у порядку збільшення

Купити круїзер борд в Україні

Від того, якою саме буде ваша перша дошка, залежатиме рівень комфорту під час їзди та час, за який ви зможете покращити свої вміння. Перед покупкою варто звертати увагу на низку характеристик, а також враховувати власні фізіологічні особливості.

Круїзери виготовляє чи не кожен спеціалізований бренд, тож вони складають вагому частину загального асортименту сучасних скейтбордів. Такі дошки ідеально підходять для комфортної їзди у межах міста. Круїзери оснащені широкими колесами низької або середньої жорсткості. На відміну від інших моделей за розміром такі дошки є більшими а ширшими.

Види круїзерів

1. Дошка «рибка» - це короткий круїзер, один край якого загнутий догори, призначений для виконання складних маневрів. Такі моделі рекомендується обирати для новачків, адже вони прості в експлуатації та зручні.

2. Лонгборди для даунхілу. Ці дошки – вибір тих, хто готовий до адреналіну та швидкості. Дека таких скейтбордів досить жорстка й у більшості варіантів пласка й занижена за рахунок підвісок з невеликим кутом повороту. Порівняно з іншими дошками, ці лонгборди важчі, однак додаткова вага додає більшої стійкості.

3. Лонгборди для фрірайду. Такі борди виготовляють симетричними, з загнутими хвостовою та носовою частинами та абразивним покриттям.

Визначившись, який саме стиль катання подобається вам більше всього, можна переходити до вибору самого скейтборда.   

З якого матеріалу виготовляють круїзери

Деревина або пластик – це два найбільш поширені варіанти. Дерев`яні борди коштують дорожче, однак краще підходять для виконання трюків. Пластикові деки можуть переважати у вазі, проте біти більш доступними у фінансовому плані, більш стійкими до вологи та механічних пошкоджень.

Якими повинні бути колеса на скейтборді

М`які колеса забезпечують краще зчеплення з поверхнею, проте на оснащеному ними борді великої швидкості досягнути не вдасться. Такий варіант рекомендується для новачків. Широкі колеса сприятимуть зручній їзді по місту. А скейтборди з вузькими колесами зі скругленими краями ідеально підійдуть для виконання різноманітних маневрів.

Як підібрати борд правильно

Обираючи новий «засіб пересування» такого типу, обов`язково слід протестувати його на місці. Для цього рекомендується приходити у магазин у зручному для вас взутті - кросівках, в яких ви частіше всього катаєтесь на борді. Взуття повинно бути на низькій підошві, інакше ви не зможете «відчути» майбутню покупку, перевірити чи підходить вам дошка, наскільки ви впевнено почуваєтесь при їзді на ній, чи достатньо вона маневрує тощо.

Де купити круїзер

Якщо ви шукаєте скейт pro чи борд для новачка – ласкаво просимо до онлайн-магазину спортивних товарів ФанатікSport, де представлено широкий асортимент круїзерів марки Mindless, для яких характеними є висока якість та неповторний дизайн. Тим, хто вирішить здійснити покупку саме у нас, ми готові доставити товар безкоштовно у будь-який куточок України. Наші консультанти завжди на зв`язку, тож за потреби в режимі онлайн чи по телефону покупці зможуть отримати вичерпну відповідь на питання, пов’язані з товарами, брендами чи особливостями оформлення замовлення.