Завітай у новий велосипедний магазин Фанатік Sport!

З нагоди відкриття на всі велосипеди, самокати та ролики знижка 10% до кінця червня.

Деталі у магазині Фанатік Sport (ТЦ Шувар, пр. Червоної Калини, 36)

Ножі

Упс!

Товарів не знайдено.

 

Туристичні ножі в Україні

Під час походу ніж – пристрій дуже необхідний. Він стане в нагоді у багатьох ситуаціях, з його допомогою можна відкрити консерви, нарізати продукти, перетнути мотузку тощо.

Різновиди туристичних ножів та їхні виробники

Оскільки туризм включає у себе не лише походи в лісовій місцевості, а й підйоми в гори та сплави по річці, то ніж може знадобитись у будь-який момент. Саме тому ножі класифікують за призначенням  та конструкцією на такі:

 1. Кемпінгові. Вони універсальні, підходять для щоденного використання у будь-яких умовах.
 2. Туристичні складні – адаптовані до походу відомі всім швейцарські ножі. Існують моделі з кількома лезами, які можна змінювати залежно від поставленого завдання.
 3. Туристичні нерозбірні – невеликий за розміром та компактний елемент спорядження для походу.

На сьогоднішній день існує також велика кількість брендів, спеціалізованих на створенні туристичного спорядження. Асортимент їхньої продукції включає у себе і різноманітні ножі для походів.

Найбільш авторитетними майстрами туристичних ножів вважаються такі торгові марки, як:

 • Ganzo;
 • Mora;
 • Swiza;
 • Victorinox;
 • Wenger та ін.

Якість на надійність їхньої продукції перевірені часом, тож і ви впевнено можете віддавати їм свою перевагу.

Критерії вибору туристичного ножа

Перед покупкою ножа для походу слід неодмінно звертати увагу на такі деталі, як:

 • Ручка.

Вона повинна зручно та надійно розміщуватись у руці, не дозволяючи ножу змінювати положення. З погляду на це ручку часто виготовляють рифленою. Також ця деталь ножа не повинна мати гострих країв та не викликати дискомфорту при використанні.

Для туристичних ножів часто передбачений отвір в ручках, через який з легкістю можна протягнути мотузку. Завдяки цьому його можна буде закріпити на поясі чи рюкзаці, а це створює значну перевагу під час гірських походів або переправ по річці.

 • Фіксатор.

Наявність цього елемента на швейцарському ножі є обов'язковою. Фіксатор гарантує безпечність при користуванні цією річчю та виключає можливість того, що ніж раптово складеться і поранить свого власника. Варто звернути увагу на те, що складний ніж для походу з легкістю повинен розкладатись однією рукою.

 • Довжина клинка.

Як правило, довжина клинка для туристичних ножів є обмеженою. Це пов’язано з конструкцією самої речі, оскільки чим довшим буде лезо, тим більше навантаження воно буде створювати на ручку.

Сучасні варіанти туристичних ножів виготовляють з клинком, довжина яких становить до 10 см. Проте за потреби можна відшукати і довші варіанти.

 • Форма клинка

Ця характеристика також є досить суб’єктивною. Класичною формою вважається drop point і вона за відгуками користувачів вважається найбільш зручною.

Де купити ніж в Україні?

Якщо ви прагнете забезпечити себе якісними речами та підходите до підготовки до походу в гори відповідально, то ми радимо вам звернути свою увагу на магазин спортивного спорядження Фанатік Sport. У списку наших основних переваг не лише співпраця з перевіреними й надійними брендами та широкий асортимент товарів, а й інформаційна підтримка клієнтів, зручні умови покупки й доставки, а також можливість скористатись однією з вигідних програм лояльності.