Спальники туристичні

32 на сторінці

Товари від 1 до 32 з 48

  1. 1
  2. 2
Новинки
Сортувати у порядку збільшення
32 на сторінці

Товари від 1 до 32 з 48

  1. 1
  2. 2
Новинки
Сортувати у порядку збільшення

Спальники купити в Україні

Для мандрівки в гори необхідно бути не лише цілеспрямованим та впевненим у своїй фізичній підготовці, а й мати все необхідне для комфортного відпочинку. На рівні з одягом, взуттям та іншими елементами спорядження важливу увагу слід приділяти вибору спального мішка. Адже саме від нього залежить те, наскільки вдалою буде ночівля, а також настрій та самопочуття мандрівника на наступний день після неї.

За якими критеріями та на які типи класифікують спальники?

За своєю формою вони поділяються на:

  •  «Ковдру» - прямокутний спальний мішок, в якому зручно спати практично у будь-якому положенні. Його обирають для походів невеликої складності. Перевагою такого варіанта є те, що за сприятливих погодних умов його можна використовувати як звичайну ковдру для кількох осіб.
  • Та «кокон», особливістю якого є значна ширина у плечах та звуженість до ніг. Завдяки такій формі мішок краще прилягає до тіла та зберігає тепло. Зазвичай такий спальник має капюшон та надійну застібку – блискавку. Цей варіант є меншим за своїм об’ємом та вагою.

Легкість, м’якість та надійність цього елементу спорядження залежить від матеріалу, з якого він був виготовлений. Зовнішній шар спальника повинен бути міцним й здатним витримати довгу дорогу та тертя. Цим критеріям найкраще відповідає поліестер, тому саме його використовують для пошиття туристичних мішків. Всередині спальник повинен бути максимально безпечним та приємним на дотик. Цю частину шиють з тканин, здатних пропускати повітря та не вбирати вологи.

Що ми можемо запропонувати?

Вибір спальника залежить також і від сезонних особливостей. Для походів у літню пору підходять мішки з тонким утеплюючим шаром. Використовувати їх можна навіть за +5 ° С. Зимові варіанти є більш теплими, щільними та мають капюшон. Існують також і міжсезонні спальні мішки. Їх обирають для походів, під час яких температура повітря вночі буде становити від -5 ° С до +5 °. У нас ви зможете підібрати варіант, який відповідав би всім бажаним критеріям та був надійним помічником в походах.

Інтернет магазин спортивного спорядження Фанатік Sport пропонує вашій увазі продукцію від найкращих світових брендів. На нашому сайті кожен охочий зможе купити спальник виробництва 4F, Outhorn, Pinguin, Rock Empire, Terra Incognita та Trimm. Крім широкого асортименту якісних товарів ми надаємо своїм покупцям можливість скористатись приємною системою знижок.

Для отримання детальної інформації та професійної консультації звертайтесь за телефонами гарячої лінії. Наші менеджери завжди готові надати вам корисну пораду та допомогти з вибором бажаної речі.