Трюкові самокати

32 на сторінці

24 шт.

Новинки
Сортувати у порядку збільшення
32 на сторінці

24 шт.

Новинки
Сортувати у порядку збільшення

Купити трюковий самокат в Україні

На сьогоднішній день трюкові самокати користуються помітною популярністю не тільки серед підлітків, а й серед представників інших вікових категорій, адже цей пристрій являється чудовим засобом пересування й приладом для розвитку своїх навичок їзди. Зручність та безпека катання на самокаті значним чином залежить від того, наскільки вдало було підібрано райдер.

Вага самоката

Вага переважної більшості самокатів становить близько 4 кг. Новачкам рекомендується обирати легші моделі, адже на них простіше вчитись на практикуватись новим трюкам. Трюкові самокати з невеликою вагою чудово підходять для катання в парку. Що стосується професійних стріт-райдерів, то вони з питань міцності та надійності надають перевагу тяжчим установкам.

Діаметр коліс 

Цей критерій впливає на швидкість, маневреність та стійкість самоката. Спеціалісти стверджують, що найкращий варіант для райдерів-початківців – це трюкові самокати з колесами діаметром 100-110 мм, адже вони хоч і менш швидкі, однак більш стійкі.

Для тих, хто користується трюковим самокатом вже не вперше, підійдуть моделі з колесами, діаметр яких складає 110-125 мм. Швидкість їхньої їзди є набагато вищою, тож важливо, аби власник такого самоката був впевнений у навичках своєї їзди.

Висота і ширина керма

Ці показники прямо залежать від наступних факторів:

-          зріст райдера;

-          та стиль катання.

Стандартне положення висоти керма трекового самоката – це район талії райдера. Що стосується ширини керма, то вона визначається пропорційно ширині плеч власника самоката. Розмір та тип керма залежить від стилю їзди та рівня досвідченості того, хто буде користуватись самокатом: для стріту обирають високі та широкі керма, для парку ж, навпаки, низькі та вузькі. Аби правильно визначитись з трюковим самокатом, слід скористатись допомогою професіоналів. При здійсненні покупки у нашому магазині ФанатікSport ви завжди можете зателефонувати на нашу гарячу лінію чи написати консультантам, які в короткий термін нададуть вам допомогу й корисну пораду.

Розмір деки

Характеристики цього елемента самоката залежить від розміру й типу взуття райдера та, знову ж таки, стилю його їзди.

Існує кілька правил:

1. Носки та п`ятки не повинні звисати з деки на більше, ніж 4-5 см;

2. Обидві ноги можуть поміститись на деці й райдер при цьому не почуватиме дискомфорту.

Для стріта обирають самокати з широкими деками, адже така конструкція дозволяє краще виконувати трюки на перилах та інших підвищеннях. Для виконання технічних трюків в стилі парк достатньо буде більш компактного самоката з вузькою декою.

 Де купити трюкові самокати?

Якщо ви поціновувач якісних та практичних речей, то в магазині ФанатікSport ви точно зможете знайти для себе підходящий товар! Увазі всіх покупців ми пропонуємо широкий асортимент самокатів від Slamm, що підійдуть для катання як новачкам, так і досвідченим райдерам.

Серед переваг співпраці з нами:

-          великий вибір товарів;

-          доступні ціни на самокати;

-          зручні способи оплати;

-          швидка доставка покупки у будь-яку точку України;

-          кваліфіковані консультанти;

-          зручний та зрозумілий інтерфейс сайту;

-          гарантована якість купленого товару.

Ми щиро сподіваємось, що придбавши трюковий самокат саме у нас, ви зможете розвинути свої вміння їзди до високого рівня, безпечно та зручно пересуваючись по дорогах міста, й повернетесь на наш сайт знову, аби доповнити свій арсенал спортивного спорядження новими елементами.

Бажаємо приємних покупок в ФанатікSport!