Маски гірськолижні

32 на сторінці

24 шт.

Новинки
Сортувати у порядку збільшення
32 на сторінці

24 шт.

Новинки
Сортувати у порядку збільшення

Не менш важливим елементом спорядження для занять зимовими видами спорту є маска гірськолижна. Без неї катання на лижах чи сноуборді може бути вкрай некомфортним, а інколи навіть небезпечним.

Правильно підібрана маска гарантовано зможе захистити спортсмена від несприятливих опадів, пошкоджень гілками дерев, ультрафіолетових променів, а також забезпечити гарну видимість під час катання.

Ця деталь спортивного спорядження обирається залежно від стилю їзди, рельєфу та можливих погодних умов. Також важливо аби гірськолижна маска гармонійно компонувалась з шоломом. Вони повинні щільно прилягати один до одного та при цьому не викликати дискомфорту. Інакше при швидкісних спусках або під час катання у холодну погоду в щілини буде потрапляти вітер, від чого у спортсмена сльозитимуться очі.

Крім цього, слід визначитись з кольором лінзи. Він має не лише естетичне значення, а й впливає на чіткість огляду та контрастність. Велике різноманіття фільтрів гірськолижних масок складають такі:

  • Прозорий. Пропускає 98% світла. Підходить для катання в темний період доби або вдень за умови, що сонце світить не дуже яскраво.
  • Жовтий. Гарний варіант для катання у хмарну погоду, тому що такий фільтр пропускає 68% світла та покращує різкість та контрастність зору за поганого освітлення.
  • Рожевий. Підкреслює колір та об’єм предметів за умови нерівномірного освітлення. Пропускає 59% світла.
  • Оранжевий. Пропускає від 42 до 55% світла, покращує рівень контрастності об’єктів.
  • Рожево-мідно-червоний. Універсальний варіант, оскільки забезпечує гарний огляд практично за умов будь-якого освітлення.
  • Сірий. Пропускає до 25% світла. Забезпечує комфортне сприйняття кольорів.
  • Зелений. Сприяє максимально комфортному огляду, зменшує перепади світла і тіні.
  • Дзеркальний. Один з найпопулярніших видів лінз. Гарно захищає від яскравого світла та нейтралізує відблиски. Крім цього, має ефектний зовнішній вигляд.
  • Градієнтний. Стане вдалим вибором для будь-якої погоди, адже у плавному переході поєднуються відтінки як темних, так і світлих кольорів.

За формою лінзи гірськолижні маски поділяють на пласкі та сферичні. Різниця між ними полягає у тому, що завдяки своїй будові сферичний тип лінзи практично не спотворює зображення. З цінової точки зору, більш популярними є варіант плаского типу лінз.

Оправу гірськолижної маски виготовляють з еластичних матеріалів, здатних залишатись міцним та гнучким при різних температурних показниках. Для більшого комфорту передбачено декілька шарів гіпоалергенного поролону. Завдяки цьому зменшуються вібрації під час їзди, краще вбирається волога та зменшується імовірність травмуватись під час падіння.

Від того, наскільки правильно ви обрали для себе цей елемент захисту, залежить комфорт та безпека вашого відпочинку. Якщо ж ви вирішили купити гірськолижні маски в магазині Фанатік Sport, то можете розраховувати на професійну консультацію від наших працівників та максимально швидкий та зручний процес оформлення замовлення.