Аксесуари туристичні

32 на сторінці

Товари від 1 до 32 з 60

  1. 1
  2. 2
Новинки
Сортувати у порядку збільшення
32 на сторінці

Товари від 1 до 32 з 60

  1. 1
  2. 2
Новинки
Сортувати у порядку збільшення

Як правильно обрати туристичні аксесуари

Для того, щоб похід в гори був вдалим й приніс лише позитивні емоції та досвід слід заздалегідь подбати про якісне та надійне спорядження й відповідні аксесуари. Навіть такі деталі, як пояс для сумки, тримач для шолома, накидка для рюкзака можуть вплинути на те, наскільки безпечною та комфортною буде ваша мандрівка. Існує декілька загальних правил, слідуючи яким вдасться повноцінно укомплектувати своє туристичне спорядження й спокійно вирушати в путь.

Важливі аксесуари для походу

На сайті нашого онлайн-магазину спортивного спорядження «Фанатік Sport» ви знайдете найбільш необхідні предмети для туризму, а саме:

-          фляги для води;

-          косметички;

-          медичні аптечки;

-          чохли;

-          подушки;

-          рушники;

-          гаманці та багато іншого.

Особливість та переваги вказаних вище речей полягають у їхній компактності та практичності. Будучи далеко від звичних умов цивілізації й не маючи можливості взяти всі бажані речі, доводиться обходитись мінімумом найбільш необхідних аксесуарів. Тому обирати їх слід особливо уважно й завбачливо.

Фляга для води: що необхідно знати

В поході не обійтись без питної води. Тож кожному мандрівнику в нагоді стане фляга для води. Разом з іншими приборами для споживання їжі цей туристичний аксесуар неодмінно повинен бути включений в перелік важливих елементів спорядження. Обирати флягу слід, зважаючи на тривалість походу й місцевість, по якій прокладатиметься маршрут. Якщо очікуються довгі переходи, впродовж яких не буде можливості поповнювати запаси питної води, краще обрати об’ємну флягу, що зможе вмістити до 1,5 – 2 л води. В інших випадках достатньо буде мати ємність до 1 л. Дуже важливим є те, щоб фляга була герметичною та легкою. Для більшої зручності та довговічності використання можна придбати спеціальний чохол для фляги з ременем, яким можна прикріпити пляшку до рюкзака чи верхнього одягу.

Особливість туристичних чохлів

Під час походу варто бути готовим до будь-якої погоди: зненацька може застати і сильний вітер, і дощ, палюче сонце також може нанести своєї шкоди. Захистити речі від несприятливих умов допоможе чохол. В нашому асортименті вони представлені у різних видах й для різного призначення.

Чохол для телефону – невеликий за розміром, має надійне кріплення й міцний матеріал. Дозволить, зекономивши час на пошуки телефону по кишенях, скористатись гаджетом у необхідний момент, а також вбереже техніку від механічних пошкоджень, пилу й бруду.

Чохол для рюкзака являє собою міцну та водонепроникну накидку. Нейлоновий матеріал та гумка по всій довжині допоможе створити надійний захист й запобігти потраплянню вологи всередину наплічника.

Наша пропозиція

Всім активним та відповідальним мандрівникам радимо ознайомитись з каталогами нашого магазину. Асортимент аксесуарів для походу високої якості від відомих світових брендів у Фанатік Sport можна купити за доступними цінами, витративши лише декілька вільних хвилин. За наявності додаткових питань чи потреби у допомозі при виборі бажаного товару сміливо звертайтесь за номерами нашої гарячої лінії або пишіть на електронну скриньку.