Завітай у новий велосипедний магазин Фанатік Sport!

З нагоди відкриття на всі велосипеди, самокати та ролики знижка 10% до кінця червня.

Деталі у магазині Фанатік Sport (ТЦ Шувар, пр. Червоної Калини, 36)

Шоломи гірськолижні

32 на сторінці

Товари від 1 до 32 з 108

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
Новинки
Сортувати у порядку збільшення
32 на сторінці

Товари від 1 до 32 з 108

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
Новинки
Сортувати у порядку збільшення

Попри те, що сноубординг, катання на гірських лижах та інші зимові види спорту – заняття екстремальні та інколи навіть небезпечні, прихильників цих видів відпочинку стає все більше й більше з кожним роком. Адже неможливо підібрати аналог тим відчуттям, які переживає людина під час швидкісного спуску з засніженої гори. Але для того, щоб заняття улюбленою справою дійсно приносило лише приємні враження, необхідно потурбуватись про надійний захист у вигляді гірськолижного шолому. Цей елемент екіпірування сноубордиста чи лижника є надзвичайно важливим, тому обирати його необхідно з особливою уважністю.

Раніше любителі екстремального катання відмовлялись від одягання шоломів через їхню незручність та громіздкість. Та завдяки новітнім розробкам у магазинах товарів для занять зимовим спортом можна знайти захисні головні убори різноманітних моделей та кольорів, які, крім свого привабливого зовнішнього вигляду, здатні забезпечити ще й максимальний комфорт під час катання.

Шоломи гірськолижні підбираються залежно від стилю катання спортсмена. За формою вони бувають двох видів:

 • Закриті;
 • Відкриті.

Шолом закритого типу призначений в основному для професійних спортсменів, які займаються фрірайдом. Такий захисний шолом зменшить травматичність при падіннях.

Відкритий шолом – варіант захисного головного убору для катання по підготованих трасах, слалому та швидкісних спусків. Такий тип підійде як для любителів, так і для новачків.

Також шоломи бувають з твердими або м’якими вухами. Шоломи гірськолижні з вухами, виготовленими з жорсткого матеріалу, є більш закритими. Крім вух вони захищають також частину вилиць райдера. Такий варіант обирають для професійних занять гірськолижними видами спорту, де можливість травмуватися є дуже високою.

Другий тип шоломів гірськолижних підходить для любительського заняття екстремальним спортом, під час якого не потрібно розвивати високу швидкість. В такому варіанті вуха виготовляються з м’яких матеріалів. Вони можуть бути частиною підшоломника і відстібатись за потреби.

Ще одним плюсом сучасних захисних головних уборів є можливість їхньої вентиляції під час катання. Залежно від того, наскільки інтенсивними є заняття гірськолижним спортом, райдер може обрати для себе шолом гірськолижний зі своєрідними прорізами на основній його частині, завдяки яким буде здійснюватись вентиляція. В такому оснащенні спортсмен буде почуватись комфортно навіть під час тривалих катань.

Ми пропонуємо Вам переглянути товари у каталозі нашого інтернет-магазину Фанатік Sport та купити гірськолижні шоломи за приємними цінами. Оплатити своє замовлення можливо різними способами:

 • Готівкою на місці при покупці в одному з наших магазинів;
 • Карткою;
 • Чи наложеним платежем при отриманні замовлення у відділенні Нової пошти.

Крім цього, ми завжди готові надати Вам консультацію з будь-якого питання у телефонному чи онлайн-режимі. Мобільні номери та адреса електронної пошти вказані на нашому сайті. 

Чи наложеним платежем при отриманні замовлення у відділенні Нової пошти.