Завітай у новий велосипедний магазин Фанатік Sport!

З нагоди відкриття на всі велосипеди, самокати та ролики знижка 10% до кінця червня.

Деталі у магазині Фанатік Sport (ТЦ Шувар, пр. Червоної Калини, 36)

Ліхтарі

32 на сторінці

20 шт.

Новинки
Сортувати у порядку збільшення
32 на сторінці

20 шт.

Новинки
Сортувати у порядку збільшення

Туристичні ліхтарі в Україні

Досвідчені туристи знають, що без додаткового джерела світла знаходитись у горах чи лісовій місцевості вночі не лише некомфортно, а й дуже небезпечно. Тож туристичний ліхтар в обов’язковому порядку повинен бути включений у список необхідного оснащення для мандрівки.

В чому переваги ліхтаря для походу?

Ліхтарі для походу бувають різних типів, проте налобний туристичний ліхтар - це найкращий варіант для подорожуючих. Завдяки способу свого кріплення, руки залишаються вільними і виконувати роботу чи продовжувати свій маршрут у темну пору доби доступно буде з максимальним комфортом.

Такий освітлювальний пристрій фіксується на голові за допомогою спеціальної резинки. Вона виготовляється з урахуванням того, що ліхтар буде регулюватись відповідно до розміру голови та необхідного кута освітлення, тож про можливість дискомфорту при використанні цього приладу турбуватись не варто.

Ще одним плюсом туристичного ліхтарика є його невеликий розмір. Цей пристрій дуже компактний, тож у рюкзаку він займатиме небагато місця.

Що слід врахувати при покупці туристичного ліхтаря?

Вибір освітлювального приладу у більшості випадків залежить від його потужності. Цей показник може варіюватись в середньому від 26 до 200 люмен. Те, як сильно буде світити ваш туристичний ліхтар, залежатиме від місцевості походу, його тривалості та пори року.  

Не менш вагомим критерієм вибору освітлювального пристрою для походу є його вологостійкість. Погодні умови не завжди можуть сприяти подорожі, а потреба у світлі буде завжди. Тож варто надавати перевагу тим моделям туристичного ліхтаря, які не вийдуть з ладу при потраплянні на нього краплин води.

Живлення джерела освітлення є також важливою характеристикою. Деякі ліхтарі працюють на батарейках, а деякі – від акумулятора. Від того, як саме заряджається ліхтар, залежить тривалість його роботи (від 3 до 400 год). Батарейки можна замінити у будь-який момент або ж взяти з собою додаткові, тоді як можливість підзарядити акумулятор у поході буде не завжди. 

Що пропонує інтернет - магазин спортивного спорядження Фанатік Sport?

Основним завданням нашої роботи є забезпечити кожного клієнта якісними та надійними речами, які стануть у нагоді під час походу в гори чи занятті активною діяльністю. Саме тому ми співпрацюємо лише з перевіреними брендами, продукція яких цілком може заслуговувати на вашу увагу.

На нашому сайті кожен охочий має можливість купити ліхтарі від таких виробників, як:

  • BERILED;
  • BLACK DIAMOND;
  • А також PETZL та низки інших.

Завдяки великому різноманіттю туристичних ліхтарів ви підіберете для себе ідеальний варіант. А ми у свою чергу зробимо все можливе для того, щоб ви отримали покупку у максимально короткі терміни та ні на мить не пошкодували про неї.