Велосипеди у Львові

32 на сторінці

Товари від 1 до 32 з 71

 1. 1
 2. 2
 3. 3
Новинки
Сортувати у порядку збільшення
32 на сторінці

Товари від 1 до 32 з 71

 1. 1
 2. 2
 3. 3
Новинки
Сортувати у порядку збільшення

Спонтанна фізична активність приносить багато користі здоров'ю та благополуччю людини будь-якого віку. Купити велосипед у Львові в інтернет-магазин ФанатикSport - варто, щоб замінити поїздки на прогулянки, на роботу або за покупками на машині та поліпшити стан свого організму.

Що дає катання на велосипеді

Задоволення

Фізична активність стимулює симпатичну нервову систему. Мозок виділяє серотонін, дофамін та ендорфіни, тобто гормони щастя. Додатково виробляється норадреналіну, який знижує стрес.

Покращення сну

Більшості людей важко відновлюватися, що спричиняє стан постійної втоми. Катання на велосипеді сприяє швидкому засинанню та більш ефективному відпочинку завдяки тому, що фаза швидкого сну скорочується та поглиблюється.

Поліпшення самопочуття та зовнішнього вигляду

Їзда на велосипеді дозволяє збільшити об'єм легень, насичує кров киснем, збільшує ударну потужність та об'єм серця, знижує частоту серцевих скорочень у стані спокою. Вона також корисна для хребта й колінних суглобів. Розвиває квадрицепси, трицепси, ікри та сідниці.

Люди, які регулярно їздять на велосипеді, відзначають поліпшення:

 • свого фізичного та психічного стану;
 • працездатності тіла та розумових здібностей за рахунок появи додаткової енергії, посилення концентрації уваги;
 • фігури, що стає більш стрункою та підтягнутою.

Економію часу та грошей на паливо й обслуговування транспортного засобу

Ровер не потребує заправки та рухається силі, прикладеній користувачем. Він може їхати як по спеціальних велодоріжках і тротуарах, так і між автомобілями, що дозволяє уникнути простоїв у заторах.

Який краще вибрати велосипед

Інтернет-магазин ФанатикSport здійснює продаж велосипедів різних типів для чоловіків, жінок і дітей:

 • міські моделі, розроблені спеціально для пересування вулицями, тротуарами та велосипедними доріжками. Вони мають досить великі колеса, низькі рами, що полегшують посадку та злізання, а також великі та зручні сидіння. Положення керма також є важливим, оскільки воно гарантує, що поза велосипедиста не навантажує хребет;
 • гірські - зроблені таким чином, що велосипедист може приймати аеродинамічну позу під час їзди. Їх шини ширші, в протектор - більш профільований;
 • шосейні та гравійні (трекінгові) - комбінація гірського та міського велосипеда, що має додаткове обладнання у вигляді бризковиків, практичного освітлення та багажників. мають набагато тонші шини і характерне вигнуте кермо. Вони добре їздять навіть у складних погодних умовах. Найчастіше вибираються тріатлоністами, бо підходять для їзди як асфальтом, так і бездоріжжям. Їх ціна вища, ніж міських роверів;
 • електричні - оснащені спеціальним електродвигуном. Це ідеальне рішення для людей, які менш фізично підготовлені, тому не можуть займатися важкою фізичною діяльністю. Принцип їзди електровелосипедом істотно не відрізняється від їзди на традиційному двоколісному велосипеді, але завдяки допомозі, залежно від обраного режиму, крутити педалі або підніматися вгору може бути значно простіше. Електровелосипеди адаптовані до різних поверхонь (як і у випадку з класичними велосипедами, можна замовити електровелосипед для міста, гірський, трекінговий тощо), але вони коштують дорожче.

Щоб купити велосипед у Львові для себе чи в подарунок, оберіть потрібну модель і зробіть замовлення на сайті чи за телефоном. І ми доставимо його безкоштовно в будь-яке місто України.