Сноуборди

30 на сторінці

21 шт.

Назва
Сортувати у порядку зменшення
30 на сторінці

21 шт.

Назва
Сортувати у порядку зменшення

Купити сноуборд у Львові

Вибір дошки, як і будь-якого іншого елемента спорядження для зимових видів спорту - справа індивідуальна. Сноуборд підбирають, беручи до уваги такі критерії, як:

  • вага спортсмена;
  • рівень його майстерності;
  • стиль катання;
  • і особливості місцевості.

Навіть досвідчені райдери приділяють чимало часу пошукам підходящої для себе моделі сноуборда, оскільки від того, наскільки надійно і впевнено з новим спортивним спорядженням буде відчувати себе сноубордист, залежить рівень його безпеки під час їзди.

Яку купити дошку для сноуборда

Один з головних критеріїв вибору дошки - її відповідність з вагою майбутнього власника і його стилем катання. Для сноубордиста вагою 60 - 75 кг підійде борд довжиною 155-165 см для фрірайду і на 5 см коротше для фрістайлу. Якщо показник ваги перевищує 100 кг, то дошка не повинна бути коротше, ніж 160 см. Правильно розрахувати і підібрати сноуборд допоможуть спеціальні таблиці розмірів, з якими перед покупкою можна краще ознайомитися в інтернеті або в магазині спорттоварів. Не варто також нехтувати допомогою консультантів.

Ширина борда - критерій, також чимало впливає на комфорт їзди. Якщо дошка буде вузька, спортсмен не зможе вміститися на ній і під час катання, ноги будуть звисати і приносити чимало дискомфорту. Якщо ж вона занадто широка, управляти нею і маневрувати буде дуже проблематично. Ідеальним може вважатися сноуборд, за межі якого ноги виступають не більше, ніж на 1,5 см.

Ще один важливий момент - це жорсткість борда. Ця характеристика залежить від рівня майстерності спортсмена. Для новачків рекомендовано вибирати м'які сноуборди, для тих, хто впевнено стоїть на ногах і має досвід їзди - більш жорсткий.

Де купити сноуборд в Україні

Одним з кращих місць для покупки спортивного спорядження є магазин Фанатик Спорт, оскільки в ньому представлено широкий асортимент якісної брендової продукції за приємною і доступною ціною.

Замовити борд на нашому сайті - справа кількох хвилин, яке принесе вам не тільки приємні емоції від зробленої покупки, але і подарує можливість займатися зимової активністю безпечно і комфортно.