Завітай у новий велосипедний магазин Фанатік Sport!

З нагоди відкриття на всі велосипеди, самокати та ролики знижка 10% до кінця червня.

Деталі у магазині Фанатік Sport (ТЦ Шувар, пр. Червоної Калини, 36)

Куртки трекінгові / місто

32 на сторінці

Товари від 1 до 32 з 56

 1. 1
 2. 2
Новинки
Сортувати у порядку збільшення
32 на сторінці

Товари від 1 до 32 з 56

 1. 1
 2. 2
Новинки
Сортувати у порядку збільшення

Трекінгові куртки завдяки своїй практичності та зручності отримали велику популярність серед прихильників активних видів спорту. Вони є і складовою частиною одягу для подорожей, і елементом буденного гардеробу.

Не варто вважати, що вибір куртки – проста справа, адже покупка поганого верхнього одягу може зіпсувати мандрівку в гори, принісши при цьому немало дискомфорту. Подорожуючи, слід бути готовим до різних температур та різних рівнів фізичного навантаження. Для того, щоб одяг, який ви вирішили придбати, надійно захищав вас від несприятливих погодних умов та створював максимальну зручність, слід приділяти увагу матеріалу, з якого він виготовлений, а також якості та надійності швів.

Які переваги мають куртки?

Однією з основних переваг курток являється також і те, що їх можна одягати не тільки для походів в гори або заняття активними видами спорту, а й для прогулянок по місту. Матеріали, з яких вони виготовляються, забезпечують комфорт під час перебування надворі за умови низьких температур та захищають від опадів.

До плюсів курток для трекінгу зараховують також:

 • Регульований капюшон;
 • Манжети на рукавах, що перешкоджають потраплянню снігу;
 • Наявність достатньої кількості кишень для зберігання дрібних речей;
 • Вільний фасон, що не обмежує рух;
 • А також їхню легкість, що особливо важливо при активній фізичній діяльності.

Різноманіття курток для міста

Інтернет-магазин спортивного одягу Фанатік Sport пропонує широкий асортимент продукції від таких виробників як:

 • 4F;
 • Marmot;
 • Outhorn;
 • Viking та ін.;

Цей одяг – прекрасний вибір для тих, хто займається активними видами спорту, зокрема бігом, їздою на велосипеді, катанням на роликах чи ковзанах тощо. У каталозі нашого магазину представлено куртки на будь-який смак, тому вам неодмінно вдасться підібрати для себе ідеальний варіант.

В чому полягає наша пропозиція

Для тих, хто вирішив купити куртку на сайті магазину Фанатік Sport, ми пропонуємо скористатись послугою «швидке замовлення». Таким чином ви зможете зекономити свій час та сили, вказавши лише номер свого мобільного телефону, та очікувати дзвінка від менеджера, який зв’яжеться з вами для уточнення всієї необхідної для оформлення замовлення інформації.