Гірськолижні палиці

32 на сторінці

Товари від 1 до 32 з 36

  1. 1
  2. 2
Новинки
Сортувати у порядку збільшення
32 на сторінці

Товари від 1 до 32 з 36

  1. 1
  2. 2
Новинки
Сортувати у порядку збільшення

Гірськолижний спорт – один з популярних видів активного відпочинку. Відчуття екстриму, яке можна отримати під час спуску з засніженої гори, приваблює людей різних вікових категорій.

Запорука гарного та безпечного відпочинку для спортсменів будь-якого рівня майстерності – це надійне спорядження, важливим елементом якого є гірськолижні палиці. Вони виконують низку функцій, а саме:

  • Полегшують здійснення поворотів;
  • Підтримують баланс тіла спортсмена під час спуску;
  • Допомагають виконувати маневри;
  • Використовуються для стартового розгону;
  • Необхідні при піднятті після падіння;
  • Та є опорою при пересуванні на рівних територіях.

Підбирати цей елемент комплектації необхідно залежно від призначення обраних Вами лиж. А їх у свою чергу поділяють на два види: бігові та гірські. Перший варіант слугує для пересування по пологих ділянках або трасах з мінімальним ухилом, другий – для швидкісних спусків з високих гір.

Для виготовлення гірськолижних палиць використовують алюміній, вуглепластик або сплав титану та алюмінію (титанал). Цей фактор визначає міцність, вагу, діаметр та вартість спорядження.

Як визначитись з цим елементом обладнання для гірськолижного спорту?

Гірськолижна палиця повинна бути на 40-50 см менше за зріст свого власника, якщо її призначення – допомога при спуску з гори, та на 20-30 см менше, якщо стане доповненням до бігових лиж.

Існує простий спосіб перевірити точність свого вибору. Для цього необхідно стати у положенні напівзігнутих колін та зігнути руки під прямим кутом, тримаючи при цьому гірськолижні палиці. Якщо кінець спорядження буде досягати землі, а ви почуватиметесь вільно та ненапружено – обладнання підібрано вдало.

Перед початком пошуків спорядження для занять гірськолижним спортом на професійному рівні варто проконсультуватись зі спеціалістом, адже існує багато нюансів, на які не завжди можна звернути увагу при самостійному виборі.

Наш магазин пропонує Вам купити гірськолижні палиці, витративши при цьому мінімум свого часу та коштів. Отримати якісне спорядження за доступними цінами наші покупці зможуть впродовж 1-3 робочих днів після оформлення заявки у будь-якому відділенні Нової пошти. А для тих, хто здійснить замовлення на суму понад 1500 грн. доставка – безкоштовна!

Правильно підібрані гірськолижні палиці – важливий крок на шляху до успішних спортивних звершень.