Завітай у новий велосипедний магазин Фанатік Sport!

З нагоди відкриття на всі велосипеди, самокати та ролики знижка 10% до кінця червня.

Деталі у магазині Фанатік Sport (ТЦ Шувар, пр. Червоної Калини, 36)

Куртки гірськолижні / Сноубордичні

32 на сторінці

Товари від 1 до 32 з 61

  1. 1
  2. 2
Новинки
Сортувати у порядку збільшення
32 на сторінці

Товари від 1 до 32 з 61

  1. 1
  2. 2
Новинки
Сортувати у порядку збільшення

Кращі дитячі гірськолижні куртки в Україні - в магазині Фанатик Sport

До вибору спортивного одягу завжди слід підходити з особливою педантичністю і уважністю, особливо якщо мова йде про одяг для дитини.

Сучасні моделі гірськолижних курток є гармонійним поєднанням відмінних технічних характеристик і привабливого дизайну. При виборі нового верхнього одягу такого типу не слід забувати про те, що куртка повинна бути зручною, компактною, а також забезпечувати тепло і сухість.

Види дитячих гірськолижних курток

Куртка - один з основних елементів гірськолижного костюма. Дитині необхідно відчувати себе в ній затишно, інакше активне дозвілля не принесе їй ніякого задоволення.

Якість і надійність куртки багато в чому залежить від матеріалу, який використовувався для її виготовлення. До основних параметрів матеріалу відносять водонепроникність і практичність.

Гірськолижна дитяча куртка складається з:

  • Мембрани;
  • Утеплювача;
  • Антистатика;
  • Підкладки;
  • І пропитки.

У якості утеплювача найчастіше використовують фліс, поліфілл або поліестер. Фліс - це м'який, легкий і еластичний трикотажний матеріал. Добре зберігає тепло, довговічний. Поліфілл - м'який і міцний матеріал, який швидко висихає. Куртки з поліфіллом здатні зберігати тепло при температурі до мінус 35 градусів. Ця тканина екологічно чиста і нешкідлива для дітей. Поліестер - один з найбільш довговічних матеріалів. Вирізняється водонепроникністю, довговічністю, забезпечує високий рівень теплоізоляції.

На що звертати увагу при виборі гірськолижної куртки для дітей?

Перш за все, переконайтеся в надійності замків. Блискавка повинна бути закрита захисною планкою з тканини, яку було б зручно розстібати навіть в рукавичках. Наявність і розмір капюшона - наступний важливий нюанс. Якщо капюшон буде занадто довгим, це принесе дискомфорт при катанні, оскільки огляд буде частково закритий. Невеликий капюшон підійде у випадках, коли дитина планує носити тільки шапку, а великий - якщо буде поєднувати гірськолижний костюм із захисним шоломом. Слід також перевірити манжети куртки. Вони захищають від попадання снігу в рукава і найкраще, якщо манжети будуть подвійні.

Що ми пропонуємо?

В інтернет-магазині Фанатик Sport можна купити гірськолижні куртки для дітей. Широкий асортимент товарів, доступні ціни, можливість вибрати оптимальний варіант оплати покупки, а також безкоштовна доставка та інформаційна підтримка - все це ми готові запропонувати своїм клієнтам.

СПИСОК КРАЩИХ СНОУБОРДИЧНИХ ДИТЯЧИХ Курток

Товар Опис
Color Kids AW23 Куртка гірськолижна 741118 Куртка для гірського лижу Color Kids моделі AW23, яка має відмінний захист від холоду та вітру.
Color Kids AW23 Куртка гірськолижна 741119 Ще одна модель куртки для гірського лижу від Color Kids, створена для комфортного та теплого катання.
4F AW22 Куртка гірськолижна HJZ22-JKUMN002 Гірськолижна куртка 4F з технологією теплозбереження та відмінними вентиляційними системами.