Куртки гірськолижні / Сноубордичні

30 на сторінці

Товари від 1 до 30 з 64

 1. 1
 2. 2
 3. 3
Назва
Сортувати у порядку зменшення
30 на сторінці

Товари від 1 до 30 з 64

 1. 1
 2. 2
 3. 3
Назва
Сортувати у порядку зменшення

Кращі дитячі гірськолижні куртки в Україні - в магазині Фанатик Sport

До вибору спортивного одягу завжди слід підходити з особливою педантичністю і уважністю, особливо якщо мова йде про одяг для дитини.

Сучасні моделі гірськолижних курток є гармонійним поєднанням відмінних технічних характеристик і привабливого дизайну. При виборі нового верхнього одягу такого типу не слід забувати про те, що куртка повинна бути зручною, компактною, а також забезпечувати тепло і сухість.

Види дитячих гірськолижних курток

Куртка - один з основних елементів гірськолижного костюма. Дитині необхідно відчувати себе в ній затишно, інакше активне дозвілля не принесе їй ніякого задоволення.

Якість і надійність куртки багато в чому залежить від матеріалу, який використовувався для її виготовлення. До основних параметрів матеріалу відносять водонепроникність і практичність.

Гірськолижна дитяча куртка складається з:

 • Мембрани;
 • Утеплювача;
 • Антистатика;
 • Підкладки;
 • І пропитки.

У якості утеплювача найчастіше використовують фліс, поліфілл або поліестер. Фліс - це м'який, легкий і еластичний трикотажний матеріал. Добре зберігає тепло, довговічний. Поліфілл - м'який і міцний матеріал, який швидко висихає. Куртки з поліфіллом здатні зберігати тепло при температурі до мінус 35 градусів. Ця тканина екологічно чиста і нешкідлива для дітей. Поліестер - один з найбільш довговічних матеріалів. Вирізняється водонепроникністю, довговічністю, забезпечує високий рівень теплоізоляції.

На що звертати увагу при виборі гірськолижної куртки для дітей?

Перш за все, переконайтеся в надійності замків. Блискавка повинна бути закрита захисною планкою з тканини, яку було б зручно розстібати навіть в рукавичках. Наявність і розмір капюшона - наступний важливий нюанс. Якщо капюшон буде занадто довгим, це принесе дискомфорт при катанні, оскільки огляд буде частково закритий. Невеликий капюшон підійде у випадках, коли дитина планує носити тільки шапку, а великий - якщо буде поєднувати гірськолижний костюм із захисним шоломом. Слід також перевірити манжети куртки. Вони захищають від попадання снігу в рукава і найкраще, якщо манжети будуть подвійні.

Що ми пропонуємо?

В інтернет-магазині Фанатик Sport можна купити гірськолижні куртки для дітей. Широкий асортимент товарів, доступні ціни, можливість вибрати оптимальний варіант оплати покупки, а також безкоштовна доставка та інформаційна підтримка - все це ми готові запропонувати своїм клієнтам.