Завітай у новий велосипедний магазин Фанатік Sport!

З нагоди відкриття на всі велосипеди, самокати та ролики знижка 10% до кінця червня.

Деталі у магазині Фанатік Sport (ТЦ Шувар, пр. Червоної Калини, 36)

Захист

Гірськолижний захист: як правильно обрати та де купити в Україні?

Навіть найбільш досвідчені та спритні спортсмени не застраховані від травмувань під час їзди на лижах. Аби не випробовувати долю й уберегти себе від серйозних травм та пошкоджень, що зможуть надовго позбавити вас можливості займатись улюбленим видом зимового спорту, рекомендується всерйоз поставитись до вибору захисного спорядження. Якщо спортивний одяг, шолом та маска були підібрані правильно, то рівень пошкоджень під час падіння буде значно нижчим.

Різновиди лижного захисту

Його класифікують на:

-          захист з жорсткими елементами;

-          м’який захист;

-          захист з елементами з пластика (visco-elastic polymer), що сам по собі є м’яким, однак набуває жорсткості при ударі.

Кожен з цих типів має свої особливості. Жорсткий захист – це одяг з спеціальними пластиковими деталями особливої жорсткості, що закривають різні частини тіла: груди, спину, поперек, а також руки й лікті. Цей захист є більш надійним, хоча й більш громіздким. він чудово підходить для їзди в екстремальних умовах та місцевості з жорсткими об’єктами.

Для м’якого захисту використовуються вставки зі спіненого матеріалу, що розташовуються в зонах грудей, спини, плечей, ліктів. Захист такого типу вирізняється гарною гнучкістю, пластичністю й легкістю, що не применшує його міцності й надійності. Цей варіант рекомендується для гірськолижників – початківців, для яких важливо звикнути до нових рухів й призвичаїтись до атмосфери та обстановки під час їзди. Крім того, м’який захист радять обирати тим, хто вже мав досвід травмувань спини чи плеча, й потребує додаткової підтримки цих частин тіла.

Які елементи включає у себе гірськолижний захист?

Варіантів захисного комплекту може бути декілька: куртка з довгим рукавом для захисту тулуба й рук, жилет для захисту торса або, так званий, «панцир» для захисту спини та попереку. Захист для катання на гірських лижах слід підбирати індивідуально, враховуючи фізіологічні особливості спортсмена та його вподобання.

Не менш важливим елементом гірськолижного костюма є захисні шорти. Для їх виготовлення обирають еластичний сітчастий матеріал, що пропускає повітря, не обмежує рухів, не створює дискомфорту та надійно захищає стегнову зону.

Що ми пропонуємо?

В онлайн-магазині спортивного спорядження ФанатікSport ви маєте прекрасну можливість ознайомитись з асортиментом продукції від найкращих світових брендів й придбати бажаний товар за доступною ціною всього за декілька хвилин! Вашій увазі ми пропонуємо також дитячий лижний захист, що вдало доповнить ваш сімейний арсенал спорядження, підготований для поїздки на відпочинок всією сім’єю.