Сноуборд

Екіпірування для сноуборда: як правильно вибрати

Зима - довгоочікуваний час для тих, хто без розуму від засніжених гірських пейзажів і екстремальних видів активної діяльності. Більшість з таких людей складають сноубордисти.

Отримати задоволення від катання на сноуборді можливо тільки при наявності правильно підібраного спорядження. Дуже важливо враховувати індивідуальний фактор при покупці дошки і додаткового екіпірування, оскільки кожен спортсмен має свої фізичні особливості, стиль катання і рівень підготовки. Разом з тим, існують загальні рекомендації для вибору сноубордического спорядження.

Яким має бути спорядження для сноуборду

Перший крок на шляху до вдалої покупки - визначитися зі стилем катання на сноуборді: фристайл, фрірайд або рейсинг. Коротко про кожен з них:

1. Фрістайл - видовищний і дуже екстремальний вид їзди на сноуборді, який включає в себе різні трюки, стрибки, обертання і т.п..

2. Фрірайд - стиль катання, що поєднує в собі виконання трюків і швидкісні спуски. Займатися цим видом сноубордингу доступно як на спеціально підготовлених трасах, так і в «диких» горах.

3. Рейсінг - напрямок у швидкісній їзді на сноуборді, що вимагає відмінних навичок контролю дошки і готовності до небезпеки і екстриму.

Залежно від обраного вами типу сноубордингу слід підбирати ключовий елемент спорядження, визначатися з його шириною, довжиною та іншими важливими критеріями.

Не меншу увагу слід приділити взуттю. Сноубордичні черевики відрізняються міцністю і практичністю. У них спортсмен повинен відчувати себе максимально зручно. Інакше навіть найменший дискомфорт зможе зашкодити катанню на сноуборді в задоволення і навіть стати причиною серйозних травм. Черевики для сноуборда бувають різних розмірів, моделей і жорсткості, тому вибирати їх також слід з огляду на особисті переваги.

Особливості вибору сноубордичного спорядження

Визначившись з самим сноубордом і підібравши підходящі для нього черевики необхідно подбати про надійне кріплення, оскільки воно виконує дуже важливу функцію - фіксацію ноги на дошці. Найкраще віддавати перевагу тим видам кріплень, які радить використовувати виробник вашого сноуборду. У більшості випадків думка професіоналів допомагає зробити вдалий вибір і не шкодувати про здійснену покупку.

Вашій увазі представлений широкий каталог товарів, необхідних для безпечного і приємного катання на сноуборді. В онлайн-магазині Фанатик Sport ви знайдете товари від кращих брендів України і світу та можливість купити їх за доступних цінах.