Бахіли

32 на сторінці

1 шт.

Новинки
Сортувати у порядку збільшення
32 на сторінці

1 шт.

Новинки
Сортувати у порядку збільшення

Туристичні бахіли - необхідна в поході річ

Першопочатково бахіли були частиною спорядження альпіністів. Але зі збільшенням популярності туризму і кількості бажаючих займатися таким видом активної діяльності, бахіли стали невід'ємною частиною гардеробу кожного відповідального і завбачливого мандрівника.

Головна функція бахіл - захищати ноги від пилу, вологи, снігу і попадання камінців і різних дрібних предметів. Завдяки їм під час походу можна забезпечити себе сухим взуттям - однією з найбільш необхідних умов для комфорту.

Види бахіл і їхні особливості

Цей важливий і корисний туристичний аксесуар класифікують на кілька видів:

  • гамаші;
  • бахіли;
  • ліхтарики.

Кожен з них має свої переваги і призначений для різних погодних умов. Гамаші бувають високі і укорочені. Перший варіант вибирають для походів по місцевості з можливим високим рівнем снігу, тоді як другий підходить для походів на невеликі дистанції.

Бахіли мають свою особливість: замок-змійку, який може знаходитися спереду або збоку. Для більшої надійності в деяких моделях передбачений спеціальний клапан, що закриває місця біля замків.

Для виготовлення туристичних бахіл використовують міцні матеріали, одним з яких є нейлон. Цей матеріал вирізняється високою надійністю і практичністю, завдяки чому бахіли можуть прослужити протягом тривалого періоду часу. Важливою характеристикою нейлону є його здатність не пропускати вологу. Цією властивістю володіють і мембранні матеріали, які також використовуються для виготовлення бахіл, але, на відміну від нейлону, вони дозволяють шкірі «дихати».

Що ми можемо запропонувати

Купити бахіли для підготовки в туристичний похід в Україні не складе труднощів. Існує безліч вітчизняних магазинів, здатних запропонувати великий асортимент товарів. Але кращі з них представлені саме в Фанатік Спорт. Ми співпрацюємо з відомими і перевіреними часом брендами, тому здатні запропонувати вам бахіли, які зможуть стати надійним захистом навіть в дуже екстремальних умовах.