Завітай у новий велосипедний магазин Фанатік Sport!

З нагоди відкриття на всі велосипеди, самокати та ролики знижка 10% до кінця червня.

Деталі у магазині Фанатік Sport (ТЦ Шувар, пр. Червоної Калини, 36)

Гурт

Фанатік Sport – магазин, в асортименті якого представлено широкий вибір спорядження для занять зимовими видами спорту, туризмом, дайвінгом, підводним полюванням та велоспортом. Наш магазин співпрацює з всесвітньо відомими торговими марками та являється офіційним дистриб’ютором в Україні таких брендів, як 4F, Viking, Body Dry, Expansive, 4Fun, Komperdell, Killtec, Color Kids та Outhorn.

Коротко про кожен з них:

- 4F. Польська компанія, яка спеціалізується на виготовленні спортивного одягу та аксесуарів високої якості. За понад 12 років наполегливої праці на ринку цей бренд розвинув свої вміння у виготовленні спорядження для активної діяльності до небачених висот. Практичність, зручність, надійність, а також відповідність останнім модним тенденціям – і це лише кілька характеристик зі списку переваг продукції 4F.

- Viking. Поява цієї торгової марки датується 1996 роком. З того часу виготовлене нею спорядження для зайняття зимовими видами спорту здобуває велику прихильність у покупців по всьому світу. Увага до деталей та відповідальний підхід до виконання своєї справи являються рисами, які вирізняють даний бренд з-поміж інших.

- Body Dry. Спеціалізується на виготовленні термобілизни, здатної не лише захистити від холоду, а й забезпечити максимальний комфорт під час перебування надворі у мінусову температуру. Цей польський бренд здатен запропонувати термокофти, термоштани, балаклави у різних моделях, які зможуть задовільнити вподобання навіть найприскіпливіших покупців.

- Expansive. Найменування цього польського бренда вже давно сприймається як синонім до слів «практичність» та «надійність». Асортимент продукції представляє собою велике різноманіття шкарпеток, виготовлених відповідно до найновіших технологій. Діяльність Expansive спрямована на створення високоякісного одягу, тому для його виробництва використовують лише натуральні матеріали.

- 4Fun. З 1992 року займається виготовленням спорядження для гірськолижного спорту та сноубордингу. Цей виробник користується великою популярністю завдяки своєму прагненню до новизни та наслідуванню останніх тенденцій у індустрії виготовлення спеціального одягу, а також доступним цінам та широкому асортименту продукції.

- Komperdell. Складно повірити, що всесвітньо відомий на сьогодні бренд, який може запропонувати трекінгові та гірськолижні палиці та різноманітні моделі захисного одягу, в далекому 1922 році являв собою невеликий токарський цех у Відні. Продукція Komperdell отримала безліч премій за свою якість та надійність, головна нагорода серед яких – це прихильність своїх клієнтів.

- Killtec. Ця торгова марка є прикладом того як, створюючи дійсно варту уваги продукцію, можна за короткий час отримати визнання та стрімко розширите своє підприємство. Багатофункціональний та практичний одяг Killtec, призначений для активної діяльності, ще жодного разу не розчарував своїх власників, секрет чого полягає у використанні високотехнологічних тканин та особливій увазі виробника навіть до найменших дрібниць.

- Color Kids. Бренд з Данії, продукція якого здатна забезпечити комфортними та привабливими речами всіх маленьких модників. Стильні бандани, гірськолижні куртки та комбінезони, термобілизна, шапки, балаклави, рукавиці , черевики, рюкзаки та багато іншого – все це результат кропіткої праці та удосконалення виробництва задля досягнення кращих результатів якості та надійності.

- Outhorn. Цей відомий польський бренд посідає одне з провідних місць серед виробників спортивного спорядження в Європі. До головних переваг продукції Outhorn зараховують високу якість, практичність та довговічність. Підтвердженням цьому є низка визначних нагород та велика популярність у всьому світі.

Ознайомитись з продукцією Фанатік Sport доступно як у магазинах, розташованих у м. Львів та м. Івано-Франківськ, так і в режимі онлайн.

Наші контакти для оформлення замовлення чи отримання будь-якої додаткової інформації з приводу покупки: