Штани гірськолижні / Сноубордичні

32 на сторінці

Товари від 1 до 32 з 52

  1. 1
  2. 2
Новинки
Сортувати у порядку збільшення
32 на сторінці

Товари від 1 до 32 з 52

  1. 1
  2. 2
Новинки
Сортувати у порядку збільшення

Дитячі гірськолижні штани: як правильно обрати

Запорука комфортного та безпечного відпочинку на зимовому курорті полягає у наявності відповідного костюму, обов`язкова частина якого – це гірськолижні штани. Сучасні спортивні бренди потурбувались про те, щоб необхідний наряд мали не лише дорослі, а й малі, завдяки чому займатись активною діяльністю може вся сім`я разом.

Особливості зимового спортивного одягу для дітей

Загалом гірськолижні штани дитячі нічим не відрізняються від моделей для дорослих. Особлива увага надається навіть найменшим деталям, оскільки під час катання на лижах спортсмен повинен відчувати впевненість у кожному своєму русі, бути позбавленим дискомфорту й отримувати задоволення від зимових активностей, при цьому не пітніючи й не мерзнучи.

Як і дорослі моделі, гірськолижні дитячі штани складаються з трьох шарів:

  • Зовнішній захищає від потрапляння всередину снігу та вітру.
  • Середній шар – це натуральний або синтетичний наповнювач, завдяки якому краще зберігається тепло й гарно відводиться волога.
  • Третій шар – мембрана. Вона забезпечує відведення вологи та додатковий захист від зовнішніх факторів.

Як зробити вибір правильно?

При покупці гірськолижних штанів для дітей слід особливу увагу звернути на те, чи не мають вони деталей, якими під час їзди можна було б зачепитись за гілки дерев чи інші перепони. Також перевірити якість швів, оскільки від цього фактору залежить вологостійкість одягу та його довговічність. За наявності кишень на штанях, краще всього, якщо вони будуть закриватись на замки, а не на липучки. Перший варіант є більш надійним.

В чому полягає наша пропозиція?

Інтернет-магазин спортивного спорядження Фанатік Sport впродовж багатьох років являється одним з найбільш надійних постачальників одягу для занять гірськолижним спортом. В каталогах на сайті кожен охочий може ознайомитись з асортиментом товарів для досвідчених райдерів та новачків, з чоловічими та жіночими костюмами та спортивним одягом для дітей.

Купити дитячі гірськолижні штани в магазині Фанатік Sport – розумне рішення батьків, які турбуються про безпеку та комфорт свого чада.

СПИСОК КРАЩИХ СНОУБОРДИЧНИХ ШТАНІВ

Товар Опис
Color Kids AW23 Штани для хлопчика Однотонні штани для хлопчика від Color Kids. Виготовлені з якісних матеріалів, зручні та стильні.
4F AW22 Штани для дівчинки Стильні та практичні штани для дівчинки від 4F. Підходять як для активних занять, так і для повсякденного використання.