Завітай у новий велосипедний магазин Фанатік Sport!

З нагоди відкриття на всі велосипеди, самокати та ролики знижка 10% до кінця червня.

Деталі у магазині Фанатік Sport (ТЦ Шувар, пр. Червоної Калини, 36)

Посуд

32 на сторінці

14 шт.

Новинки
Сортувати у порядку збільшення
32 на сторінці

14 шт.

Новинки
Сортувати у порядку збільшення

Туристичний посуд

Запорукою успішного туристичного походу є правильно укомплектований рюкзак, у якому відводилося б місце для найнеобхідніших речей як для ночівлі на природі, так і для приготування їжі під відкритим небом. Адже під час довготривалих мандрівок у гори необхідно бути готовим до будь-яких ситуацій.

Туристичний посуд – важливий елемент екіпірування будь-якого мандрівника, тож підходити до його вибору необхідно з особливою увагою та відповідальністю.

Що обов’язково потрібно взяти з собою в похід?

Планування подорожі завжди супроводжується вирішенням великої кількості питань. Скільки посуду брати з собою і який саме – одні з них. Згідно з рекомендаціями професіоналів та досвідчених туристів, в походу неодмінно знадобиться такий посуд:

  • Термокружка. Вона здатна зберігати тепло рідини впродовж кількох годин. В спартанських умовах така річ буде просто незамінною.
  • Кастрюля. Цей посуд обирають відповідно до кількості туристів та тривалості походу. Слід врахувати, що на кожного мандрівника припадає близько 500 мл води. Якщо рішенням буде купити каструлю великого розміру, то при транспортуванні вона зможе стати місцем для зберігання інших речей.
  • Столові прибори. Без них складно уявити собі смачний та приємний прийом їжі. Зручність повинна бути присутня завжди, навіть в поході, тож, вирішуючи які прибори додати до загального списку, варто надавати перевагу столовим приборам-трансформерам. Сучасні виробники пропонують широкий асортимент ложок-вилок, які за потреби можна компактно скласти та звільнити більше місця у рюкзаку.

Порятунком для туристів-новачків або тих, хто не може визначитись з пріоритетними речами для походу є спеціальні комплекти посуду, які включають у себе всі необхідні предмети: флягу, тарілку, виделку, ложку, ніж, горнятко, контейнер, сковорідку тощо. Знайти такий набір ви можете у будь-якому магазині спеціального спорядження, проте якщо ви хочете, щоб нова покупка змогла стати вам у нагоді не один раз, тоді варто надати перевагу Фанатік Sport!

В чому перевага рішення купити туристичний посуд саме у нас?

Багато людей, здійснюючи покупки в інтернеті, сумніваються на рахунок того чи буде доставлений товар відповідати зображенню на сайті. Основною нашою перевагою є те, що ми пропонуємо своїм клієнтам лише якісну продукцію, співпрацюючи виключно з авторитетними та перевіреними виробниками.

На сайті інтернет-магазину Фанатік Sport  виз найдете посуд для походу, виготовлений такими торговими марками, як:

  • Jetboil;
  • Kovea;
  • Light My Fire;
  • Pinguin;
  • Sea To Summit;
  • Tatonka та низка інших.

Вони відомі по всьому світу завдяки своїй якості та практичності. Ми пропонуємо вам купити посуд для походу, який за короткий час зможе переконати вас у своїх перевагах.