Намети

30 на сторінці

Товари від 1 до 30 з 61

 1. 1
 2. 2
 3. 3
Назва
Сортувати у порядку зменшення
30 на сторінці

Товари від 1 до 30 з 61

 1. 1
 2. 2
 3. 3
Назва
Сортувати у порядку зменшення

Фанатік Sport - магазин для фанатів руху, екстриму та яскравих вражень! Ми пропонуємо купити туристичний намет з доставкою по Україні за привабливою ціною! Також в нашому асортименті намети кемпінгові, екстремальні, зимові та 4-х сезонні.

Зоряні літні ночі, запашні осінні вечори або морозні зимові дні ... це все вам знайоме і любимо. Для того, щоб від рухомого відпочинку, далеко від цивілізації та панельних будинків, ви отримали максимум задоволення і комфорту ми, інтернет-магазин туристичного спорядження Фанатік Sport, підготували широкий вибір туристичних наметів. У нас кожен любитель або професіонал, зможе підібрати зручній і надійний намет.

Якщо ви займаєтеся підбором туристичного спорядження для походів, то намет повинен бути першим в списку найнеобхідніших речей. Зверніть увагу, що намет - це захист і гарант безпечного проведення часу на природі, тому ми зібрали в нашому магазині бренди, які заробили репутацію виробників стійких, безпечних і якісних наметів. Для забезпечення максимального комфорту і спокійного сну при будь-яких погодних умовах вам варто звернути увагу на деякі фактори вибору намету:

 • Кількість місць. Це перше на що варто звернути увагу. Будете ночувати та коротати дощові години в компанії або бажаєте насолоджуватися самотою?
 • Кількість шарів намету. Якщо ви не хочете брати зайву вагу в вигляді брезенту або клейонки, то вибирайте 2-тентовий намет. Він забезпечить додатковий захист від вітру і дощу.
 • Водостійкість. Для того щоб не прокинуться в калюжі води або не промокнути під дощем, який заливає "приміщення" намету оцініть погодні умови та специфіку місцевості, де будете розміщувати кемпінг. Показники водостійкості вказані на кожній моделі окремою графою.
 • Наявність тамбура або декількох входів. Це питання комфорту та особистих уподобань. Якщо ви не любите спати на речах, то вони можуть прекрасно поміститися в тамбурі, надаючи вам додатковий комфорт від відпочинку всередині намету.
 • Наявність протимоскітної сітки. Для літнього відпочинку деталь незамінна. Ви можете закрити протимоскітну сітку і насолоджуватися краєвидами, перебуваючи в наметі без непроханих гостей у вигляді мошок, комарів та інших комах.