Завітай у новий велосипедний магазин Фанатік Sport!

З нагоди відкриття на всі велосипеди, самокати та ролики знижка 10% до кінця червня.

Деталі у магазині Фанатік Sport (ТЦ Шувар, пр. Червоної Калини, 36)

Термоси / Термокружки / Фляги

32 на сторінці

Товари від 1 до 32 з 47

 1. 1
 2. 2
Новинки
Сортувати у порядку збільшення
32 на сторінці

Товари від 1 до 32 з 47

 1. 1
 2. 2
Новинки
Сортувати у порядку збільшення

Термос і Термокружки в Україні

Кожен досвідчений мандрівник беззаперечно погодиться з думкою про те, що термос, термокружка – дуже важливі та корисні речі під час походу. Обирати ці елементи спорядження слід з особливою увагою до деталей, бо тільки прискіпливість допоможе придбати річ, що здатна буде прослужити вам не один рік. 

Рідина у термопосудині може зберігати свою температуру понад 24 години, а це значна перевага як для літніх, так і для зимових походів.

Як обрати термоси, термокружки?

Для того, щоб у поході почувати впевненість у тому, що завжди існуватиме можливість зігрітись теплим напоєм, слід потурбуватись про покупку якісної посудини. Перш, ніж купувати термопосуд варто визначитись з:

 • Тривалістю походу та кількістю мандрівників.

Очевидно, що чим довшою буде запланована подорож, тим більший за об’ємом термос необхідно обирати. Від його об’єму залежить тривалість зберігання тепла. Більший об’єм посудини забезпечує довший проміжок часу, впродовж якого рідина або їжа буде відповідної температури.

 • Призначенням термопосуду.

Термоси можуть слугувати для зберігання не лише кави або чаю, а й їжі. Термоси з вузьким горлечком призначені для рідин, вони довше не випускають тепло, тоді як термоси з широким горлечком – для їжі. Від цього елементу конструкції залежить також і зручність використання самої посудини.

 • Виробником.

На сьогоднішній день існує велика кількість різноманітного спорядження для туристів. В широкому асортименті й діапазоні цін представлені і термокружки та термоси. Готуючись до походу не варто економити на спорядженні, оскільки від цього буде залежати не лише успіх всієї мандрівки, а й ваша безпека та здоров’я. Намагайтесь надавати перевагу перевіреним та відомим брендам. І тоді похід у гори або ліс принесе вам лише приємні враження та спогади.

Що обов’язково слід врахувати?

Існує декілька основних критеріїв вибору термокружок, термосів, увагу на які рекомендують звертати всі досвідчені туристи. До них належать:

 • Герметичність кришки та пробки.

Від цього залежатиме те, наскільки швидко наповнення термоса чи кружки буде втрачати своє тепло. Перш, ніж робити свій вибір, варто обов’язково перевірити наскільки надійними є ці елементи.

Пробки бувають трьох видів:

 1. Кнопкові;
 2. Закручувані;
 3. Комбіновані.

Для походу радять обирати термоси з комбінованими пробками, оскільки вони є найбільш простими та надійними.

 • Матеріал колби.

Найбільш поширеними матеріалами для виготовлення термосів на сьогодні є пластик, скло та метал. Найкращим вибором для походу буде металевий варіант. На відміну від виробу зі скляною колбою він буде більш надійним, а порівняно з пластиковою моделлю він краще зберігатиме тепло.

Наша пропозиція

Якщо ви досі не визначились з тим, де купити термоси чи купити термокружки – завітайте до магазину Фанатік Sport!

Ми пропонуємо вам широкий асортимент туристичного посуду від найкращих світових виробників. У нашому онлайн-каталозі виз можете ознайомитись з товарами від таких брендів, як Esbit, Stanley, Lifeventure, Sea to summit, Tatonka та низки інших. В якості на надійності цих торгових марок та результатів їхньої роботи переконались тисячі покупців. А відтепер поповнити ряди щасливих власників якісних термокружок та чашок зможуть і жителі України!

Ми радимо вам не вагатись і прямо зараз всерйоз задуматись над здійсненням покупки у нашому магазині. Зі свого боку ми постараємось зробити все можливе для того, щоб співпраця з Фанатік Sport потішила вас своїм результатом, а куплені у нас товари забезпечили всім необхідним для комфортної мандрівки.