Завітай у новий велосипедний магазин Фанатік Sport!

З нагоди відкриття на всі велосипеди, самокати та ролики знижка 10% до кінця червня.

Деталі у магазині Фанатік Sport (ТЦ Шувар, пр. Червоної Калини, 36)

Самокати Львів

Усе більш популярним засобом пересування як для дітей, так і для дорослих стають самокати у Львові. Купити міські та трюкові моделі з доставкою по всій Україні пропонує інтернет-магазин ФанатикSport.

Чому варто їздити на самокаті

Катання на самокаті - це не тільки цікавий спосіб провести вільний час, а й можливість тренувати м'язи всього тіла та сформувати красиву фігуру.

Їзда на самокаті у правильному темпі допомагає:

 • дітям розвивати мовні навички за рахунок активації зв'язків між центром балансу тіла та мовним центром, що розташовані в одній частині мозку;
 • дорослим людям, які ведуть малорухливий спосіб життя й не займаються спортом, зміцнити м'язи спини, живота, ніг і литок.

На відміну від бігу та аеробних вправ, самокат не здійснює великого навантаження на суглоби. Регулярне катання на ньому запобігає утворенню варикозного розширення вен.

Від чого залежить ціна самокатів

Попри те, що всі самокати складаються з платформи, коліс і керма, вони мають різну вартість. Найбільш важливі відмінності:

 • форма,
 • конструкція,
 • матеріали,
 • додаткові аксесуари,
 • призначення.

Замовити самокати можна для відпочинку чи для спортивних змагань.

Прогулянкові, або міські самокати ідеально підходять для повсякденних поїздок у парку, транспортування на роботу або до школи. Це чудовий спосіб замінити громадський транспорт і легко, приємно та швидко добиратися через перевантажене місто до будь-якого пункту призначення.

Відпочинкові самокати випускаються у двох конфігураціях:

 • із традиційними маленькими колесами з гуми або поліуретану. Вони недорогі та легкі. Зазвичай такі моделі мають заднє гальмо та складну конструкцію, тому їх можна легко взяти з собою в поїзд, автобус, шкільну камеру зберігання або возити в багажнику автомобіля;
 • із пневматичними колесами більшого розміру, які поглинають удари та нерівності. Завдяки цьому нога не втомлюється під час поштовху, і кілометри долаються значно швидше. Такі моделі коштують дорожче.

Різновид міських моделей - електросамокати. Це транспортні засоби, що дозволяють вільно пересуватися містом, не напружуючись. Їх платформа або кермо містить акумулятор, що дозволяє проїхати до 40 км на одному заряді. Двигуни такої техніки дозволяють розвивати швидкість від кількох до кількох десятків кілометрів за годину. Завдяки обмежувачам швидкості та різним швидкісним режимам вони безпечні для дітей.

Однак через крихкість, ці вироби не підходять для виконання змагань. Трюкові - це група механічних самокатів, призначених саме для фрістайлу, професійних гонщиків та новачків, які хочуть навчитися змагальній їзді. Вони виготовлені з більш твердого та міцного матеріалу, переважно з алюмінію. Використовуються здебільшого для екстремального катання у скейт-парках, підйому по сходах і стрибків.

Як вдало вибрати свій самокат

Це залежить від:

 1. того, хто користуватиметься самокатом, як часто і в яких умовах;
 2. до якої вікової групи входить користувач, який має зріст і комплекцію тіла;
 3. вантажопідйомності транспортного засобу - це особливо важливо, якщо йдеться про дорослу модель підвищеної прохідності;
 4. висоти керма. Якщо воно розташоване занадто низько, користувач їхатиме на самокаті, згорбившись, що може призвести до болю в спині, появи горба, відсутності комфорту й негативно вплинути на безпеку руху. У дитячих самокатах кермо знаходиться на висоті 50 см й підвищується по мірі зростання дитини. У дорослих моделях діапазон регулювання висоти керма у залежності від зросту зазвичай становить 90-130 см.

Ознайомтеся з асортиментом товарів, які містить каталог інтернет-магазину ФанатикSport. Оберіть за описами, характеристиками та фото модель, яка відповідає вашим вимогам, і зробіть замовлення на сайті чи за вказаним номером телефона.