Сноубордичні черевики

32 на сторінці

14 шт.

Новинки
Сортувати у порядку збільшення
32 на сторінці

14 шт.

Новинки
Сортувати у порядку збільшення

Де найкраще купити сноубордичні черевики в Україні?

Черевики повинні бути першим і найважливішим елементом всього сноубордичного комплекту, адже саме від них залежить те, наскільки комфортно і впевнено почуватиметься спортсмен під час їзди.

Досвідчені сноубордисти кажуть, що вибрати взуття буває набагато складніше, ніж вибрати саму дошку, адже доводиться орієнтуватися не тільки на зовнішній вигляд черевик і особливості моделі. Існує цілий список важливий факторів, які обов'язково слід врахувати перед тим, як придбати нове сноубордичне взуття.

Особливості вибору черевиків для сноуборду

Жорсткість – одна з найбільш важливих характеристик взуття такого типу. Виробники створили спеціальну десятибальну шкалу твердості, де 1 визначають самі м'які моделі, а 10 – найжорсткіші.

М'які сноубордичні черевики найкраще вибирати новачкам. У них нога відчуватиме себе комфортно і впевнено, вчитися в такому взутті буде набагато зручніше і ефективніше. Зазвичай м'які черевики обкатують перші два сезони, після чого переходять на більш жорсткі моделі.

Сноубордичні черевики середньої жорсткості – це показник 3-6 за шкалою. Вони універсальні, в них впевнено почуватиметься будь-який фристайлер. Відмітна риса такого взуття – довговічність. Черевики середньої жорсткості зможуть прослужити своєму власникові не один рік.

Черевики високої жорсткості (від 6 до 10) – вибір досвідчених сноубордистів, з швидкою реакцією і неабиякою швидкістю їзди. Вони поступаються по комфорту менш жорстким моделям, але краще за всіх їх здатні передати зусилля ніг на дошку. Кожен рух спортсмена буде миттєво передано на борд. І в цьому головний плюс найжорсткішого типу сноубордичних черевик.

Шнурування взуття для сноуборду – не менш важливий критерій

Дуже важливо, щоб сноубордичний черевик був добре зашнурований, оскільки від цього залежить те, наскільки впевнено почуватиметься сноубордист при катанні.

Існує три типи шнурування:

  • класична;
  • швидка;
  • ВОА.

Перший варіант передбачає особисте втручання сноубордиста, коли можна самостійно відрегулювати, затягнути чи послабити шнурівку і налаштувати взуття найбільш комфортним для себе чином. Але цей спосіб має і свої мінуси. Шнурки можуть розв'язатися в найбільш невідповідний для цього момент і принести райдеру чимало проблем.

Механізм швидкої шнурівки максимально простий і ефективний. Він являє собою петлі-фіксатори і шнурок. Для того, щоб закріпити таке взуття на нозі досить буде потягнути за шнурок і відрегулювати затяжку в потрібному місці.

Система ВОА – шнурівка, де спеціальний шнурок пропускається через петлі на черевику, натяг яких можна відрегулювати за допомогою коліщатка, розміщеного на халяві черевика. Черевики з такою шнурівкою є найбільш дорогими, але і найбільш комфортними.

Внутрішня конструкція сноубордичного черевика

Майже всі моделі сноубордичного взуття мають так званий внутрішній чобіток, який при необхідності можна вийняти, випрати і посушити. Цей елемент взуття виготовляють з особливого матеріалу – EVA. Він створює не тільки комфортні умови для ноги, але і забезпечує амортизацію, ефективну передачу зусилля на сноуборд і щільну фіксацію стопи. У деяких моделях цей «внутренник » є невід'ємною частиною самого черевика, що значно знижує вагу взуття.

При виборі сноубордичного черевика слід звертати увагу і на устілку, оскільки ця частина взуття забезпечує і вентиляцію, і амортизацію і підтримку стопи під час їзди. Якщо устілка буде зручною, то управляти сноубордом буде набагато простіше і приємніше, а сам райдер буде відчувати себе набагато впевненіше.

Переваги нашої пропозиції

Купувати спорядження для катання на сноуборді найкраще в перевірених і надійних місцях. Таким є інтернет-магазин спортивних товарів Фанатик Sport. Протягом багатьох років ми співпрацюємо з кращими світовими брендами, тому знаємо, яким саме має бути дійсно якісний товар.

На нашому сайті кожен бажаючий може стати власником стильних і зручних сноубордичних черевик, зможе ознайомитися з продукцією від Northwave – одного з лучних світових брендів.

Крім широкого асортименту товарів, своїм клієнтам ми також пропонуємо:

  • Доступні ціни;
  • Приємну систему знижок;
  • Можливість оптових покупок;
  • Сервісне обслуговування;
  • Безкоштовну доставку;
  • Вибір найбільш оптимального для себе способу оплати замовлення;
  • А також інформаційну підтримку в телефонному режимі.

Ознайомитися з представленими в нашому каталозі товарами ви можете як в режимі онлайн, так і в магазинах у м.Львові та м.Івано-Франківськ.

Бажаємо вам приємної покупки сноубордических черевик в Фанатик Sport!