Термобілизна дитяча

32 на сторінці

14 шт.

Новинки
Сортувати у порядку збільшення
32 на сторінці

14 шт.

Новинки
Сортувати у порядку збільшення

Дитяча термобілизна: різновиди, особливості й основні критерії вибору

В холодну пору року і дорослим, і малим доводиться носити на собі кілька шарів одягу для захисту від морозів та вітрів. Зробити зимовий період для дитини теплим та комфортним допоможе термобілизна.

В чому особливість термобілизни для дітей?

Перш за все, в структурі матеріалу, з якого вона виготовлена. Для пошиття дитячої термобілизни використовують тканини, в основі яких – волокна, сплетені спеціальним чином у два шари. Перший шар – це та частина одягу, яка щільно прилягає до тіла і відводить від нього зайву вологу, а другий призначений для розподілу вологи по всій поверхні й її інтенсивнішого випаровування. Завдяки цьому навіть під час активних рухів дитина почуватиме себе комфортно у термобілизні.

Крім терморегуляційних властивостей, особливість тканини термобілизни у тому, що повітря, що знаходиться між тілом та одягом, нагрівається до комфортного для малюка температурного показника й, таким чином, створює захисний прошарок.

Як правильно обрати й купити дитячу термобілизну?

Важливо пам’ятати, що термобілизна – це не той одяг, який можна купувати «на виріст». Вона виконуватиме свою основну функцію лише тоді, коли щільно прилягатиме до тіла. Тому перш, ніж остаточно визначитись з моделлю термобілизни, переконайтесь, що вона відповідає розміру вашого чада, не тисне йому й не обмежує його рухів.

Також слід визначитись з тим, за яких умов дитина буде носити термобілизну. Цей одяг буває різним:

  • теплозберігаючим;
  • вологовивідним;
  • й змішаним.

Перший тип – це одяг з натуральних тканин (шерсть+бавовна), який зберігатиме тепло тіла за умов мінімальної фізичної активності. Його часто обирають для щоденного використання дітям до 2 років, оскільки вони небагато рухаються й, відповідно, менше пітніють.

Вологовивідна термобілизна – це тонкий одяг з синтетичних матеріалів, що найкраще підходить для заняття спортом та інших активностей.

Змішаний тип термобілизни являє собою спідній одяг, що поєднує у собі переваги моделей з синтетичних та натуральних тканин. Такі моделі можуть бути одношаровими чи двошаровими, тож обрати можна буде, орієнтуючись на власні вподобання та рівень активності малюка.

Де купити дитячу термобілизну в Україні?

При виборі спіднього одягу для свого малюка слід надавати перевагу тільки перевіреним та надійним магазинам. З кожним роком зробити це стає все складніше, оскільки кількість місць, де можна придбати дитячі речі, невпинно зростає.

Вже впродовж тривалого часу магазин Фанатік Sport залишається незмінним постачальником продукції від відомих світових брендів, в числі яких Viking, Odlo, Kilmanock, Color Kids та ін. При наповненні каталогу термобілизни моделями для хлопчиків та дівчаток ми орієнтуємося, перш за все, на якість та практичність товарів, тому зможемо запропонувати вам виключно варті уваги варіанти.

Купити термобілизну для дітей на нашому сайті легко й швидко. Гаджет з доступом до Інтернету, кілька хвилин вільного часу – й ви зможете потішити свого малюка гарним поповненням до його гардеробу.

СПИСОК КРАЩОЇ ДИТЯЧОЇ ТЕРМОБІЛИЗНИ

Товар Опис
Color Kids AW 21-22 FL S 740432 Термобілизна для дітей від Color Kids на зиму 2023-2024 року. Кольоровий комбінезон для тепла та комфорту в холодну погоду.
Color Kids AW22 Термобілизна 740777 Ця термобілизна від Color Kids забезпечить тепло та захист від холоду взимку 2024 року. Ідеальна для активного відпочинку та зимових видів спорту.
Viking Термобілизна Viking Riko Kids Set Термобілизна Viking Riko Kids Set - ідеальний вибір для дітей. Вона забезпечить тепло та комфорт у холодну пору року.
Viking Термобілизна Nino Set Вишукана термобілизна Nino Set від Viking створена, щоб забезпечити тепло та захист від холоду для вашої дитини. Вона підходить для різних видів активностей у холодну пору року.