Велосумки

32 на сторінці

10 шт.

Новинки
Сортувати у порядку збільшення
32 на сторінці

10 шт.

Новинки
Сортувати у порядку збільшення

Купити велосумки в Україні

Велосипед можна використовувати для різних цілей: для транспортування невеликого вантажу, туризму, спортивних довготривалих або коротких поїздок або для щоденного катання з точки А в точку Б. В будь-якому випадку корисним буде наявність велосумки, в якій можна буде перевозити не тільки спорядження для ремонту, але та інші необхідні речі.

Різноманітність і особливості велосумок

Великий асортимент велосумок, створений сучасними спортивними торговими марками, класифікується на такі види:

  • однооб'ємні;
  • бічні;
  • під сидіння;
  • на кермо і інші.

Однооб'ємні велосипедні сумки досить місткі і підходять для транспортування великої кількості речей. По обидва боки внизу є відділення для важких предметів для зниження центра ваги і кращої стійкості велосипеда під час їзди. У таких моделях передбачено багато різних кріплень, тому їх з легкістю можна зафіксувати на будь-якому багажнику. Обсяг сумки можна регулювати за допомогою змінних клапанів на блискавках. Найкраще підходять для туристичних велопоїздок.

Бічні велосумки - варіант для перевезення невеликої кількості об'ємних речей. Їх конструкція продумана таким чином, що при необхідності сумку можна швидко відстебнути від багажника і дістати з неї потрібний предмет. До багажнику такі сумки кріпляться за допомогою гачків, ременів або спеціальних затискачів.

Для дрібних речей найчастіше вибирають сумку під сидіння. Вона розміщується і кріпиться під сидінням велосипеда. Завдяки міцному матеріалу і надійним замкам всі предмети всередині сумки залишаються в цілості й збереженості при будь-яких погодних умовах.

Популярними також вважаються велосумки на кермо, які фіксуються на велосипеді завдяки ременям або гачкам. Така модель призначена для невеликих за обсягом предметів, таких як фотоапарат, телефон, ключі або окуляри, до яких необхідно мати швидкий доступ. Ідеально підходять для туристичних велопрогулянок.

Де купити велосумки в Україні?

Інтернет-магазин Фанатик Sport - одне з кращих місць для придбання спортивного спорядження за доступними цінами. У каталогах на нашому сайті кожен бажаючий може ознайомитися з асортиментом продукції від відомих світових брендів і стати її власником, приділивши оформленню замовлення всього кілька хвилин вільного часу.

Якісна і містка велосумка від спортивної марки Terra Incognita може стати вашою прямо зараз! З нею заняття велоспортом стане набагато зручнішим і приємнішим.