Кріплення для сноуборда

32 на сторінці

8 шт.

Новинки
Сортувати у порядку збільшення
32 на сторінці

8 шт.

Новинки
Сортувати у порядку збільшення

Основна функція сноубордичних кріплень – надійна фіксація ніг спортсмена на дошці та забезпечення комфорту під час катання. Якщо ця деталь підібрана правильно, то сноубордист буде почувати себе впевнено і матиме змогу з легкістю здійснювати різноманітні повороти та трюки.

Кріплення для сноуборда поділяються на декілька видів:

  • Soft bindings. Відрізняються своєю м’якістю, універсальністю, простотою та надійністю, через що є одними з найпопулярніших варіантів. Зазвичай виготовляються з металу, пластику або композиту. Найкращий вибір для новачків та класичний варіант для тих, хто вже майстерний у сноубордингу.
  • Flow bindings. Ще один приклад м’яких кріплень. Завдяки особливостям їхньої конструкції прикріплення до дошки та здійснення налаштувань відбувається у рази швидше.
  • Now bindings. Один з нових варіантів кріплень для сноуборда. Унікальні вони тим, що приєднуються до дошки та залишаються не у статичному стані, а рухаються вперед-назад завдяки осьовому шарніру, який знаходиться посередині. Маючи таке кріплення можна керувати дошкою та маневрувати з більшою точністю.
  • Step – in. Конструкція слугує для швидшої фіксації ноги на дошці. Райдеру варто тільки поставити ногу у відповідне місце, а система закріплюється автоматично.
  • Hard. Дуже жорсткі та одні з найбільш надійних сноубордичних кріплень. Використовуються для швидкісних спусків. Забезпечують високу чутливість та кращий контроль дошки.

Варто пам’ятати, що кріплення підбираються відповідно до взуття для катання, а не навпаки. На вибір цього елементу обладнання впливає також і стиль катання. Новачки та фрірайдери зазвичай обирають для себе кріплення для сноуборда середньої жорсткості. Для тих, хто надає перевагу фрістайлу підійде м’який тип з високим хайбеком. А їзда у стилі карвінг потребує або м’якого або жорсткого кріплення. Крім цього, беруться до уваги рівень майстерності спортсмена та його індивідуальні особливості.

Купити сноубордичні кріплення у магазині Фанатік Sport – справа кількох хвилин. Єдина складність, з якою ви можете зіткнутись – це широкий асортимент товарів, кожна одиниця якого не поступається одна одній у якості та надійності. Тож якщо ви не зможете самостійно визначитись з вибором, то телефонуйте за вказаними на сайті номерами та отримайте професійну консультацію від наших менеджерів.